Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Izolacja a wizyta technika

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Izolacja a wizyta technika

@marder  nie trzeba ostrzegać, że patrzenie w kabel światłowodowy szkodzi, nie wolno wypinać tego kabla samowolnie i tyle, ja stosuję specjalną przewieszkę, jak gość coś uszkodzi, to kara będzie odpowiednia 😉


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2516
  • 9025
  • 45

Izolacja a wizyta technika

@Anonim Jak coś tam prywatnie komuś robisz to nie wnikam. My mamy wytyczne operatorów telekomunikacyjnych i musimy się do nich stosować.

Anonim

Nie dotyczy

Izolacja a wizyta technika

@marder  nie koniecznie tylko ja, lokalny operator też tak robi, gniazdka plombuje i zabezpiecza wtyczki, nic tam nie pogrzebiesz, czy wypniesz wtyczkę, bez zerwania plomb, to że Orange czy inni robią inaczej, to ich sprawa, choć tego nie pochwalam, operator odpowiada za poprawne działanie internetu, jak klient będzie się bawił tymi kablami czy gniazdkami, to usterka murowana, lub uszkodzenie wzroku.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2516
  • 9025
  • 45

Izolacja a wizyta technika

@Anonim Na gniazdkach i modemach są nalepki ostrzegające o świetle lasera. Jednak jak ktoś chce to i tak sobie popatrzy bez względu na to czy będą tam ostrzeżenia czy nie. 

Anonim

Nie dotyczy

Izolacja a wizyta technika

@marder  wiem że ludzie to ignorują, ale co się dziwić, dzieciaki laserowymi światłami po oczach też sobie świecą, taki trend XXI wieku, na to się nic nie poradzi, nawet nie upominam dzieciaków, bo to nic nie daje 😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

Izolacja a wizyta technika

A tak z tymi wizytami technikow to jest rożnie - troche odbiegne od tematy . Mam swiatelko 1 Gb/s i nagle spadlo do 100 Mb/s.5 razy umawialem sie z technikami, za 6 razem przyjechal zamiast z laptopem swoim to tylko z komorka i faktycznie stwierdzil ze net nie dziala prawidlowo. Potem jeszcze 2 moje zgloszenia i okazalo sie ze u nich na centrali cos padlo.czyli w sumie 8 zgloszen- 5 razy nie udalo sie technikom dojechac !!!!


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2516
  • 9025
  • 45

Izolacja a wizyta technika

@kris68 To co ty w leśnej chatce gdzieś w Bieszczadach mieszkasz że nie mogli dojechać 😁 A tak na poważnie to niestety wina monterów że tak mało profesjonalnie Cię potraktowali.