Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet stacjonarny przerywa


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 2
  • 0

Internet stacjonarny przerywa

Witam

Dzisiaj od rana mam problem z internetem stacjonarnym (neostrada). A mianowicie gdy korzystam z internetu po chwili dioda @ na funbox świeci się na czerwono i brak internetu. Po czym po kilku minutach znowu działa i zaraz znowu przestaje. Wiecie może w czym tkwi problem?

Dzwoniłem do BOK ale powiedzieli mi że będą tylko monitorować moje połączenie przed 24h a mi internet jest potrzebny do pracy.

Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam

9 ODPOW. 9
Anonim

Nie dotyczy

Internet stacjonarny przerywa

@dawidb14To pokaz statystyki DSL z routera i zobaczymy gdzie jest problem?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 2
  • 0

Internet stacjonarny przerywa

Gdzie to znaleźć?

Anonim

Nie dotyczy

Internet stacjonarny przerywa

@dawidb14Gdzie to znałeś masz na zdjęciu 


Przechwytywanie.PNG

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 2
  • 0

Internet stacjonarny przerywa

..

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Internet stacjonarny przerywa

A po dłuższej chwili jest tak samo? Jeśli tak to zgłoś brak synchronizacji na bok
Anonim

Nie dotyczy

Internet stacjonarny przerywa

@dawidb14Akurat w tym momencie nie miałeś polaczenia z Internetem ale widać błędy ES i SES czy kabel od gniazdka telefonicznego do Funbox masz dobrze wpięty ? 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 2
  • 0

Internet stacjonarny przerywa

Wszystko podpięte jak trzeba, 3x sprawdzone. Więc chyba to wina Orange, jakieś problemy z siecią

Anonim

Nie dotyczy

Internet stacjonarny przerywa

@dawidb14Z tego co mi wiadomo to już od dawna masz problem z linia wiec pozostaje zgłaszać do BOK.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 64
  • 64
  • 0

Internet stacjonarny przerywa

Tak się złożyło że ja wczoraj od godziny 22 też miałem problem z internetem. Po prostu zanikał i się pojawiał i tak z pół godziny gdzie w końcu wyłączyłem całkowicie bo nie dało się korzystać. Dzisiaj jest już w porządku. Więc był to raczej problem ogólny.