Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Instalacja Neostrady


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Instalacja Neostrady

Neostrada to marka internetu domowego w Orange niezależnie od technologii (miedź, koncentryk, światłowód itp).
Anonim

Nie dotyczy

Instalacja Neostrady


@SeQQuPLnapisał(-a)

Tak , jak w temacie , chodzi o miedź ( neostrade)


Jeśli tam kabel miedziany, to trochę kiepsko, gro inwestycji idzie w światłowód, trzeba dopytać w Salonie, czy w twojej lokalizacji jest szansa na Internet, ba jaki kabel tam masz pod domem, miedziany kabel tani jak barszcz, więc można to samemu zrobić, ale czy jest sens, trzeba by 2 kable puścić, przyszłościowo i światłowód, bez sensu kopać 2 razy 😉


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 46
  • 44
  • 0

Instalacja Neostrady

Okej, pójde do najbliższego salonu Orange i podpytam.

W razie innych pytań bede pisał.

Co do tego czy jest szansa na internet to prawdopodobnie jest , bo sąsiad neostrade ma.

Anonim

Nie dotyczy

Instalacja Neostrady

@SeQQuPL  to dopytaj sąsiada co i jak, jeśli w domku też mieszka, to pomocny będzie 😉


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Instalacja Neostrady

@SeQQuPL  Jeżeli masz zapas kabla Orange zlokalizowany na swojej działce to wyciągnij zapas na wierzch i zrób wykop od miejsca zapasu do Twojego domu i ułóż skrętkę komputerową czarną żelowaną/zewnętrzną. Możesz pozostawić zapas skrętki przy domu, ponieważ instalator zrobi resztę tzn. przewiert przez ścianę i montaż gniazda.

 

Kabel Orange i Twoją skrętkę połączy złączem typu 3M Scotchlok. Kwestia tylko zabezpieczenia tego łączenia w jakiejś puszce lub mufie.

 


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 46
  • 44
  • 0

Instalacja Neostrady

Pytałem ojca elektryka , i mowi ze podlaczal cos takiego wiec nie powinno byc problemu z kablami i ogólnie z tymi sprawami

 

A u sasiada bylem i on ma doprowadzony do piwnicy i z piwnicy do domu, ale u mnie to nie wypali bo piwnce mam po drugiej stronie domu niz ten kabel

Anonim

Nie dotyczy

Instalacja Neostrady

@SeQQuPL  miedziany to nie musisz spawać, gniazdko w domu ojciec podłączy, reszta to instalator, tylko światłowód się spawa, specjalną spawarką.