Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Gadżet przysłali, ale nie to co wybrałem


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 5
  • 0

Gadżet przysłali, ale nie to co wybrałem

Witam

13 września przedłużyłem umowę (neostrada) na kolejne 2 lata, przy okazji miałem wybrać sobie gadżet przy przedłużeniu umowy za symboliczna 1zł 
Wybrałem "głośnik jbl clip 2"
Dziś łaskawie po prawie 2 miesiącach otrzymałem gadżet ale okazało się ze przyszły jakies tandetne słuchawki warte około 30 zł , głośnik jbl jest warty około 250 zł
Czy miał ktoś podobny problem i czy to jakaś pomyłka i można go wymienić, czy to normalna zagrywka Orange? 

10 ODPOW. 10
Anonim

Nie dotyczy

Gadżet przysłali, ale nie to co wybrałem

@Spyra Dali co mieli napisz reklamacje w tej sprawie


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Gadżet przysłali, ale nie to co wybrałem


Spyra napisał(-a):

Witam

13 września przedłużyłem umowę (neostrada) na kolejne 2 lata, przy okazji miałem wybrać sobie gadżet przy przedłużeniu umowy za symboliczna 1zł 
Wybrałem "głośnik jbl clip 2"
Dziś łaskawie po prawie 2 miesiącach otrzymałem gadżet ale okazało się ze przyszły jakies tandetne słuchawki warte około 30 zł , głośnik jbl jest warty około 250 zł
Czy miał ktoś podobny problem i czy to jakaś pomyłka i można go wymienić, czy to normalna zagrywka Orange? 


@Spyra czy ktoś z Orange kontaktował się z Tobą w sprawie gadżetu? Czy informowano, że nie ma wybranego "prezentu" i zaproponowano inny?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Gadżet przysłali, ale nie to co wybrałem

Załóż zgłoszenie skargowe np. przez Mój Orange. Tam właściwa osoba sprawdzi co się zdarzyło.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 5
  • 0

Gadżet przysłali, ale nie to co wybrałem

Nikt sie ze mna nie kontaktował w sprawie gadżetu, nie informowano mnie o braku itp.
Ja 2 razy dzwoniłem i pytałem kiedy w końcu go otrzymam ale nikt nie wspomniał że dostane coś innego.


Nie wiem za bardzo jak wybrać reklamacje , tam jest tylko do wyboru reklamacja jeśli rachunki sie nie zgadzają, żadnej innej opcji nie widze...


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 76
  • 54
  • 1

Gadżet przysłali, ale nie to co wybrałem

@Spyra tak jak napisał @Piotrekk85, złóż skargę za pośrednictwem Mój Orange.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Gadżet przysłali, ale nie to co wybrałem

@Spyra: wpisz byle co w kategorii, osoba co przyjmie - przekieruje do właściwego działu.
Anonim

Nie dotyczy

Gadżet przysłali, ale nie to co wybrałem

Ja bym nie marudził co do gadżetu i brał co dają, a jeśli chodzi o składanie reklamacji z portalu to w moim przypadku jest tak, że twierdzą że mogę wysyłać, a w rzeczywistości nie można, taka drobna rozbieżność. Natomiast odpowiedzi na reklamacje jaką się tam składa akurat chodzi o to, aby przywrócić parametry łącza jakie klient miał ustawione, a zostały zmienione wbrew jego woli w sposób niczym nie uzasadniony dostaje odpowiedzi, że jest wszystko w porządku. (tak w skrócie to przedstawiam) pozdrawiam zespół Orange bo na pewno łatwo skojarzyć mój przypadek jak się odpowiada na reklamacje.

Dlatego ja bym brał co dają i nie marudził

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Gadżet przysłali, ale nie to co wybrałem


Spyra napisał(-a):

Nikt sie ze mna nie kontaktował w sprawie gadżetu, nie informowano mnie o braku itp.
Ja 2 razy dzwoniłem i pytałem kiedy w końcu go otrzymam ale nikt nie wspomniał że dostane coś innego.


Nie wiem za bardzo jak wybrać reklamacje , tam jest tylko do wyboru reklamacja jeśli rachunki sie nie zgadzają, żadnej innej opcji nie widze...


@Spyra skoro nikt się nie kontaktował, nie wyrażałeś zgody na zmianę, to tak jak radzą inni, masz pełne prawo kwestionować rodzaj dostarczonego "gadżetu". Jeżeli masz smartfon z aplikacją Mój Orange oraz numer komórkowy od Orange, to zgłoszenia możesz dokonać za darmo łącząc się z konsultantem przez aplikację Mój Orange - po pełnym zalogowaniu się do niej danymi użytkownika numeru.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 5
  • 0

Gadżet przysłali, ale nie to co wybrałem

@Anonim
Ty możesz nie marudzić, pewnie byłbyś zadowolony nawet jakby Ci przysłali "puste pudełko" 
Ale w moim przypadku jak coś obiecują to niech dają, mało zarabiają na nas biednych ludziach?
Ja ostatnio przez pomyłkę zapłaciłem rachunek o 2gr za mało to od razu się upomnieli że za mało.

Wiec jeśli obiecują gadżet o takie wartości , to niech dają o podobnej wartości coś innego skoro nie mają obiecanej rzeczy i zanim wyslą niech wszczniej sie ze mną skontaktują czy się zgadzam ma takie coś...

Reklamacja napisana, nie odpuszczę jak sie należy to ma być.