Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Do ONT mam wpięty swój router, czy będzie to problem dla technika przy instalacji?

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 191
  • 646
  • 0

Do ONT mam wpięty swój router, czy będzie to problem dla technika przy instalacji?

Zastanawiam się ; czy w momencie  wizyty technika , czyli w najbliższy piątek moje urządzenia czyli tplink vr300 lub FB2  mogą być podłączone do gniazdka ONT , czy na ten moment powrócić do połączenia kabelkiem telefonicznym ?

 

________________
* Wydzieliłem z tematu Jak przyspieszyć założenie światłowodu ? – moderator Michał

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2525
  • 9050
  • 45

Do ONT mam wpięty swój router, czy będzie to problem dla technika przy instalacji?

@abcd Jak przyjdzie to i tak podłączy nowy a stary chyba musisz sam zdać do salonu. Twój prywatny sprzęt go nie interesuje. On musi Ci pokazać że usługa działa na sprzęcie operatora.  

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13071
  • 53628
  • 625

Do ONT mam wpięty swój router, czy będzie to problem dla technika przy instalacji?

@abcdna techniku nie zrobi to wrażenia. Zrobi swoje...Jednak lepiej odłączyć urządzenia przed przybyciem instalatora i przygotować FB do zdania.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2525
  • 9050
  • 45

Do ONT mam wpięty swój router, czy będzie to problem dla technika przy instalacji?

@abcd Jak przyjdzie to i tak podłączy nowy a stary chyba musisz sam zdać do salonu. Twój prywatny sprzęt go nie interesuje. On musi Ci pokazać że usługa działa na sprzęcie operatora.