Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dlaczego zarywa internet


Poziom 1, Początek Wielkiej Przygody
  • 0
  • 0
  • 0

Dlaczego zarywa internet

Witam mam na imję Wojtek i mam pytanie skoro ORANGE jest taki fajny to dla czego zarywa internet .

4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


szminx napisał(-a):

Witam mam na imję Wojtek i mam pytanie skoro ORANGE jest taki fajny to dla czego zarywa internet .


Jaki internet ?


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy


szminx napisał(-a):

Witam mam na imję Wojtek i mam pytanie skoro ORANGE jest taki fajny to dla czego zarywa internet .


Cześć @szminx, Jeżeli masz konkretny problem z internetem, poszukaj na forum podobnych tematów. Może jest już rozwiązanie. Jeśli nie, to załóż proszę odpowiedni wątek na ten temat w dziale o internecie. Podaj jak najwięcej szczegółów dotyczących parametrów Twojego łącza, na podstawie których bedzie można Ci pomóc. 

 

@edit: Dzięki @Artur za przenosiny Emotikon: Mrugający


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pogaduchy

Pozwoliłem sobie przenieść 😉 Wojtek, a ten internet, z którego korzystasz to Neostrada czy mobilny, np. w telefonie? I co znaczy "zrywa"? Od kiedy tak się dzieje? Opisz szerzej to może będziemy mogli pomóc.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy


Artur napisał(-a):
Pozwoliłem sobie przenieść 😉 Wojtek, a ten internet, z którego korzystasz to Neostrada czy mobilny, np. w telefonie? I co znaczy "zrywa"? Od kiedy tak się dzieje? Opisz szerzej to może będziemy mogli pomóc.

@Artur  

coś dużo dzisiaj musisz przenosić.... Chyba uwagi o trudności założenia tematu dla nieobytych z forum, braku widocznych "faq" na ten temat są coraz bardziej zasadne...