Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czerwona kontrolka światłowodu!!


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5513
  • 22345
  • 184

Czerwona kontrolka światłowodu!!


@Hologramnapisał(-a)

Nie odpuszczam czekam na techników.


A czy możliwe jest również abyś umilił sobie oczekiwanie pokazując nam jednak te parametry? Czy to jest tajne?


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2546
  • 9127
  • 45

Czerwona kontrolka światłowodu!!

@Hologram pokaż jaki masz poziom sygnału optycznego bo tak to możemy sobie dywagować. Raz sprawdź kiedy świeci się na czerwono i drugi raz gdy na zielono. Jeśli twój FB nie stoi na słońcu i niczym nie jest przykryty to nie ma co się tam przegrzewać bo to jest sieć pasywna. Natomiast OLT jest w klimatyzowanym pomieszczeniu.  


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2546
  • 9127
  • 45

Czerwona kontrolka światłowodu!!

@user6541 przy 3 km może tak być. Jeszcze mieścisz się w normie. Zawsze można też dać mocniejszą wkładkę lasera i po kłopocie.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 73
  • 0

Czerwona kontrolka światłowodu!!

Niestety na razie jestem w pracy więc będę coś wiedział wieczorem.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 149
  • 659
  • 4

Czerwona kontrolka światłowodu!!

Temat na czasie, właśnie u mnie też wywaliło połączenie na światłowodzie, już któraś z rzędu awaria w tym roku, obecnie nie mam sygnału optycznego w ogóle, przy poprzednich awariach był ale kiepski na poziomie -30 dBm.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2092
  • 11781
  • 54

Czerwona kontrolka światłowodu!!

@user6541 brak sygnału to jakaś poważna awaria, raz tak miałem i okazało się że koparką uszkodził światłowód przy głównej drodze, całe osiedle bez internetu było 2 dni, ale mieli wtedy spawania, tylko współczuć 😎

Ale to była jedna tylko awaria, na miedzi non stop były awarie, dobrze że LTE u mnie działa szybko, więc dało się to przetrzymać 😎


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13157
  • 54055
  • 635

Czerwona kontrolka światłowodu!!

@user6541  -30 to za niski poziom sygnału o przynajmniej 3dB. Dlatego zrywa synchronizację 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 149
  • 659
  • 4

Czerwona kontrolka światłowodu!!

@IreneuszCD przestało działać o 20:30 chyba nikt teraz nie kopie 😁 

@agat13 -30 dBm miałem poprzednio, teraz totalnie brak, ale powiem Ci, że jak się wahało między -29 a -30 dBm to internet nadal działał bardzo dobrze, dopiero jak było pod -31 dBm to wywalało całkowicie, rekordowo kiedyś było -34 dBm, przy takiej wartości wiadomo, nic już nie ruszy.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2092
  • 11781
  • 54

Czerwona kontrolka światłowodu!!

@agat13 pewnie jakieś partackie instalacje ☹️

Widuję kable walające się po drodze i auta po tym jeżdżą, potem na szybko to składają do kupy i pewnie spaw kiepski, mało kto to poprawia, liczy się czas. Potem są takie efekty.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2093
  • 7685
  • 31

Czerwona kontrolka światłowodu!!

To takie opowieści ala historia skoków podczas lotu Małysza, ... pardon ... oczekiwania na wklejkę od głównego zainteresowanego?