Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Częste zrywanie połączenia internetowego (neostrada), brak stabilności

Anonim

Nie dotyczy

Częste zrywanie połączenia internetowego (neostrada), brak stabilności

@-brtk-  jak się nierozumie co ja wstawiam to nie mój problem, jak ktoś ma racje to niech sobie tą racje do techników kieruje. Jakoś na forum do tej pory niema osoby, która takimi rzeczami zajmuje się zawodowo. Taka osoba się nie ujawnia. Z resztą nikt poważny nie będzie wydawał diagnozy jak tego nie widzi. 

Anonim

Nie dotyczy

Częste zrywanie połączenia internetowego (neostrada), brak stabilności


jaryn napisał(-a):

@-brtk-  jak się nierozumie co ja wstawiam to nie mój problem, jak ktoś ma racje to niech sobie tą racje do techników kieruje. Jakoś na forum do tej pory niema osoby, która takimi rzeczami zajmuje się zawodowo. Taka osoba się nie ujawnia. Z resztą nikt poważny nie będzie wydawał diagnozy jak tego nie widzi. 


@AnonimTo dodam od siebie tutaj

Jest taka osoba jak @MilenaPe

Anonim

Nie dotyczy

Częste zrywanie połączenia internetowego (neostrada), brak stabilności

@Anonim  precyzyjnie, to co innego problemy w sieci, a co innego połączenie z siecią w tej technologii. Jak była wspólna praca u klienta i brał w niej udział znajomy technik oczywiście odpłatnie to nie było czegoś takiego jak tak działająca linia. Co prawda klient znajdował się w obrębie działania tego technika zawodowo. Robiło się przeważnie tak, aby linia bezpośrednio wchodziła do budynku i zaraz był router. Jak było nie za dobrze to zazwyczaj z powodu odległości. Były i awarie, ale takie problemy to już on odpowiednio w zależności od sytuacji załatwiał. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 10
  • 0

Częste zrywanie połączenia internetowego (neostrada), brak stabilności

Dostałem informacje od technika w niedzielę, że naprawione. Oczywiście wczoraj, jak i dziś resetuje się połączenie non stop, tak jak wcześniej. Ale, ciekawostka - jedno się zmieniło! Ograniczyli mi prędkość Neostrady, bo teraz max, jaki pokazuje to 6 Mbit. I to jest NAPRAWA ORANGE. Nie mam już sił, z internetu się korzystać nie da (tego posta pisze od 8 minut), ale kasę co miesiąc biorą. Ich "naprawa" polega na zmniejszeniu przepustowości, co oczywiście nie ma żadnego wpływu na jakość tej linii i działanie netu. Mówiłem, że reklamacje w tej firmie to zwykła farsa. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 10
  • 0

Częste zrywanie połączenia internetowego (neostrada), brak stabilności

A to od ostatniego resetu routera. Dodam jeszcze, że w czasie tych 14 minut internet "ginął" kilka razy.

 

a.jpg


Pracuję w Orange
  • 14
  • 55
  • 0

Częste zrywanie połączenia internetowego (neostrada), brak stabilności

@andy_stawowskyodezwę się do Ciebie na priva, mam pewną propozycję

Anonim

Nie dotyczy

Częste zrywanie połączenia internetowego (neostrada), brak stabilności

@andy_stawowskyCzy udało się rozwiązać problem ?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 45
  • 20
  • 0

Częste zrywanie połączenia internetowego (neostrada), brak stabilności

Jak idzie walka z wiatrakami? Mam identyczny problem z którym borykam się już bardzo długo 😕

Anonim

Nie dotyczy

Częste zrywanie połączenia internetowego (neostrada), brak stabilności

@mateusz54bCoś już wiadomo ktoś zapoznał się z twoja reklamacją?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 45
  • 20
  • 0

Częste zrywanie połączenia internetowego (neostrada), brak stabilności

ehh jeszcze jej nie wysłałem 😕