Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ciągłe problemy z dostępem do sieci


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 76
  • 0

Ciągłe problemy z dostępem do sieci


@agat13napisał(-a)

@wjeglinski Są rzeczy i warunki na które nie mamy wpływu przy sieci...Tu widzę błędy, których bym nie odpuścił...Odrobina wiedzy i można sprawę załatwić, czy się to monterom podoba, czy nie...


a dokładnie jakie błędy?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13311
  • 54592
  • 641

Ciągłe problemy z dostępem do sieci

@wjeglinski Błędy informacyjne zarówno w diagnostyce usługi jak i wykonaniu przyłącza. Różne opinie na temat powstawania uszkodzeń. Sama instalacja do poprawy. Brak pomiarów szerokopasmowych dla takiej ilości błędów na łączu. Nie widziałem całej instalacji i np głowicy kablowej, ale jak siebie znam, miałbym się do czego przyczepić


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5570
  • 22594
  • 186

Ciągłe problemy z dostępem do sieci


@wjeglinskinapisał(-a)


a dokładnie jakie błędy?


A która linia idzie do Ciebie? Na zdjęciu widać chyba dwie, każda jest "zrobiona" trochę inaczej, ale przynajmniej jedna jest (jeśli wzrok nie myli) wykonana na kablach elektrycznych. To błąd.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 76
  • 0

Ciągłe problemy z dostępem do sieci


@j131napisał(-a)

@wjeglinskinapisał(-a)


a dokładnie jakie błędy?


A która linia idzie do Ciebie? Na zdjęciu widać chyba dwie, każda jest "zrobiona" trochę inaczej, ale przynajmniej jedna jest (jeśli wzrok nie myli) wykonana na kablach elektrycznych. To błąd.


moja to zapewne ta po lewej (bo mieszkam po lewej stronie pionu, na pietrze sa tylko dwa mieszkania)


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 76
  • 0

Ciągłe problemy z dostępem do sieci

@j131 @agat13 

"informacja od technika jet następującaL: Brak możliwości technicznych z uwagi na stan elementu###BMT# "

Tyle dostałem info na czacie 😉 po dzisiejszej wizycie


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2126
  • 7831
  • 31

Ciągłe problemy z dostępem do sieci

BMT? To jego przysłali na nową instalację?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13311
  • 54592
  • 641

Ciągłe problemy z dostępem do sieci

@wjeglinski BMT to brak możliwości technicznych...dziwne, bo usługa działa 🙂 Ech.,...nic nie napiszę


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 76
  • 0

Ciągłe problemy z dostępem do sieci


@pirenejnapisał(-a)

BMT? To jego przysłali na nową instalację?


nie, na naprawe istniejacej w zwiazku z problemami - opisane na poczatku posta


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 76
  • 0

Ciągłe problemy z dostępem do sieci


@agat13napisał(-a)

@wjeglinski BMT to brak możliwości technicznych...dziwne, bo usługa działa 🙂 Ech.,...nic nie napiszę


wiem co to BMT - nie jestem swiezak w IT ani w kablach - to moja branża 😉 sieci i administracja IT.

ale to porazka z tym technikiem


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13311
  • 54592
  • 641

Ciągłe problemy z dostępem do sieci

@wjeglinski  do tego typu spraw podchodzi się w ten sposób: pomiar na centrali, pomiar na szafie na kablu do centrali, pomiar na słupku/słupie,  pomiar na głowicy w budynku I ewentualnie pomiędzy puszką,  a lokalem.. dopiero po tych pomiarach widać słaby element linii. Wymienia się go poprawiając wszystkie złącza po drodze i wymieniając podejrzane kable elektryczne. 

Nie wierzę, aby to nie dało poprawy i pełnego obrazu stanu linii