Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Chciałbym wymienić Funboxa 3 na Funboxa 6


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22116
  • 181

Chciałbym wymienić Funboxa 3 na Funboxa 6

@Michal_97 

OK, na WiFi6 jest łatwe obejście: zakup własnego AP i wyłączenie tego w FB3 załatwi sprawę lepiej niż FB6.

Natomiast rozłączanie się modemu to powód do reklamacji. Coś masz popsute. Może lina szwankuje? Może zasilacz modemu już nie wyrabia? Napisz coś więcej, może da się coś zasugerować.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 10
  • 53
  • 0

Chciałbym wymienić Funboxa 3 na Funboxa 6

Wiem, że wyłącza się wifi, dioda na modemie sugerujące połączenie z internetem na zielono.

Trochę tak jakbym wyłączył wifi w opcjach i włączył ponownie.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Chciałbym wymienić Funboxa 3 na Funboxa 6


@Michal_97napisał(-a)

Posiadam urządzenia na wifi 6 + ostatnio coś się modem czasami rozłącza i muszę czekać na ponowne podłączenie internetu około 10/15 minut.


Jeśli szczególnie zależy Ci na wymianie to spróbuj w trybie reklamacyjnym, jak radzi @Arti_Kn_Pl , z tym że nawet jeśli się uda to pamiętaj o dodatkowej opłacie miesięcznej 3,99 zł.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22116
  • 181

Chciałbym wymienić Funboxa 3 na Funboxa 6

@Michal_97 

Czyli problem jest z FB, nie z łączem. No to masz podstawę do reklamacji. U mnie na FB3 nic takiego nie zauważyłem, ale to pewnie dlatego że mam WiFi na FB3 wyłączone. Natomiast jeśli je włączę to "samo" się nie wyłącza. Może ktoś inny z LAN się bawi konfiguracją FB?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2389
  • 9896
  • 85

Chciałbym wymienić Funboxa 3 na Funboxa 6

@Michal_97 czy masz w loginie do Neostrady ipv6 ? Jeśli tak. To wykasuj ipv6 bo on sprawia problem i zapisz tak  xxxxxxxxx@neostrada.pl 

 

@Wiktor z Zespołu Nasz Orange wraz z  zespołem Orange stworzyli artykuł ,,Wszystko o Wi-Fi" może coś to pomoże. Są  tam wskazówki na temat twojej sprawy ,,Moje Wi-Fi jest niestabilne, rozłącza się" Przesyłam linki:  https://nasz.orange.pl/t5/Modemy-i-routery/Wszystko-o-Wi-Fi/m-p/256522   https://nasz.orange.pl/t5/Baza-wiedzy-Modemy-i-routery/Wszystko-o-Wi-Fi-punkt-po-punkcie/ta-p/256521

Pozdrawiam 🙂

 

________________
* Scalenie wpisów – moderator Michał


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12982
  • 53303
  • 619

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 436
  • 3726
  • 19

Chciałbym wymienić Funboxa 3 na Funboxa 6

@Pablo5 niech nikt Tobie kitu nie wciska. Wymienić się da. Nawet w zeszłym brat wymieniał. Spróbuj jeszcze szczęścia w kontakcie z BOK. Jak nie to reklamacja. Niech nie ściemniają. 

 

Tylko jak już tu padło, popatrz jeszcze w ustawieniach. 

 

Jeśli dojdziesz do tego, że to sprzęt a wcześniej było ok, możesz też uszkodzeniowo wymienić FB 3. Tu wiadomo bez tej opłaty 3.99 zł.

 

________________
* Wpis poddany edycji – moderator Michał


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Chciałbym wymienić Funboxa 3 na Funboxa 6

@agat13 też się sugerowałem tym wpisem z początku ale @agat13 i @Kimiriko spójżcie na wpis kolegi @Arti_Kn_Pl .


Zespół Nasz Orange
  • 203
  • 2764
  • 13

Chciałbym wymienić Funboxa 3 na Funboxa 6

@slav72 precyzując, zmiana modemu na życzenie z Funbox 3.0 na FunBox 6.0, nie jest dostępna dla prędkości do 300 Mb/s.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Chciałbym wymienić Funboxa 3 na Funboxa 6

@Michał nie z tego co pisze @Arti_Kn_Pl to wymiana na życzenie nie jest aktualnie możliwa dla żadnych prędkości.