Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Cena Neostrada

Anonim

Nie dotyczy

Cena Neostrada

@Piotrekk85 tylko dla sd masz 4 hd 8 a bylo max 10 synchro 205 m od centrali byl to rok 2011

Anonim

Nie dotyczy

Cena Neostrada

@Piotrekk85@Artur Dzisiaj przedłużyłem umowę na rok przez infolinie i mam dostać też gadżet od Orange.

Przechwytywanie1.PNG


Pracuję w Orange
  • 60
  • 44
  • 6

Cena Neostrada

Póki co wszystko bez zmian 🙂 Neo na miedzi w stałej cenie.

Anonim

Nie dotyczy

Cena Neostrada


dismayer napisał(-a):

Póki co wszystko bez zmian 🙂 Neo na miedzi w stałej cenie.


@dismayer Przez strone www masz vdsl 80Mb/s za 80.14 a przedluzenie przez infolinie masz mam w Geopromocji 80.13 na Rok

Anonim

Nie dotyczy

Cena Neostrada

@Piotrekk85 @Misiek62 @Mat @mabud73Zamówienie przez telefon tez można otrzymać gadżet przy rocznej umowie. 

Przechwytywanie2.PNG


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Cena Neostrada

A różnie z tym bywa 😉

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Cena Neostrada

Ja miałem przy przedłużaniu obiecane gadżety...od słowa do słowa a gadżetów ani widu ani słychu...ehh

Pracuję w Orange
  • 60
  • 44
  • 6

Cena Neostrada


mabud73 napisał(-a):
Ja miałem przy przedłużaniu obiecane gadżety...od słowa do słowa a gadżetów ani widu ani słychu...ehh


Gadżety są wysyłane do 30 dni, lecz nie wcześniej niż po upływie 14 dni od zamówienia. Czasem tak jest, że wyczerpią się stany magazynowe zanim dojdzie do wysyłki. Wtedy najlepiej zgłosić ten problem obsłudze. Jeśli dany gadżet znowu będzie na stanie to zostanie Ci wysłany. Jeżeli w danej chwili go nie ma, bedziesz mógł wybrać inny obecnie dostępny. Możesz napisać do mnie PW, jaki to miał być gadżet, to sprawdzę czy jest dostępny 😉

Anonim

Nie dotyczy

Cena Neostrada


mabud73 napisał(-a):
Ja miałem przy przedłużaniu obiecane gadżety...od słowa do słowa a gadżetów ani widu ani słychu...ehh

@mabud73Zawsze mogę nie podpisywać umowy jak nie będzie razem z aneksem.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Cena Neostrada

U mnie było załatwiane to inaczej. Mam opiekuna i to opiekun miał dostarczyć. Nie upragnę tak bardzo bo od Was dostałem...więc powiedzmy że jest kwita 😉 Kurcze, jak ciężko z telefonu się pisze 🙂