Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Awaria światłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12956
  • 53217
  • 617

Awaria światłowodu

@sarzz  super, fajnie, że uspokoiłem.. takie awarie masowe załatwiają w miarę szybko. Oby jak najrzadziej 

Anonim

Nie dotyczy

Awaria światłowodu

@sarzz  mam kontakt z różnymi sieciami i operatorami, zawodowo jak jest na infolinii nagranie że to jest awaria, to mega fajnie, SMS to żadna sieć nie śle i pewnie szkoda, ale tak u nas jest.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2509
  • 9013
  • 45

Awaria światłowodu

@sarzz powiem ci tak, jak korporacja uzna że warto takie sms wysyłać bo w jakiś sposób będzie to dla nich korzystne to tak zrobią. Jesli nie to możesz pisać, żalić się, zgłaszać itd a niczego to nie zmieni. Takie życie...


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2081
  • 7657
  • 31

Awaria światłowodu

Nie warto takich smsów wysyłać, bo to wywoła tylko niepotrzebny dodatkowy dym (vide przywołany przykład telefonu dziadka do wnuczka). Większość klientów nawet nie zauważy awarii, albo ją przyjmie ze spokojem jako normalne zjawisko, a sms "alaramujący" tylko przysporzy dodatkowego znoju (i śladu węglowego). Czy kolega pytający, przywołując przykład ostrzeżeń o burzy, ma na myśli powiadomienia RCB? Gdzie Rzym, gdzie Krym ...


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

Awaria światłowodu

No cóż, tak czytam o tych awariach ,a mam światłowód 1 GB chyba od roku i praktycznie żadnych awarii nie było tak, że jestem mega zadowolony, bo net śmiga pięknie, raz tylko miałem problem przez  półtora tygodnia bo prędkość spadła do 100/300 i za diabla nie mogli dojść co się dzieje, 3 razy umawianie sie z technikiem i trochę smieszne bo wreszcie gość przyjechał bez laptopa, bo mu się zepsuł i net u mnie sprawdzał na komórce przez wi-fi, no ręce mi opady jak gość powiedział ze w sumie pracuje w plusie a tu to tak przy okazji dorabia. No coż ale doszli że coś wreszcie u nich i była jakaś korekta faktury. No to jedno mi sie nie podobało. Ale konkluzja jest taka ze oprócz Orange nie ma żadnego wyboru, choć w bloku jest w sumie 4 dostawców internetu wiec raczej długo się z Orange nie rozstanę.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2081
  • 7657
  • 31
Anonim

Nie dotyczy

Awaria światłowodu

Też na światłowodzie awarii nie mam, chyba że jakaś globalna jest, ale to 1 na rok max. SMS czy inne powiadomienia mi zbędne, udostępniam wtedy net z modemu LTE innego operatora i tyle 😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

Awaria światłowodu

Na wszelki wypadek ma na kartę Orange na niej 200 GB wiec w razie czego zrobię hotspota, ale nie przewiduje.. Wszystko idzie ok rachunek zapłacony.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Awaria światłowodu

U mnie światełko siódmy roczek działa i w tym czasie tylko jedna dość poważna awaria, ale to z winy firmy usuwającej awarię na wodociągu (operator koparki się za bardzo rozhulał 😁😉) i przepołowił kanał teletechniczny.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

Awaria światłowodu

@slav72 tak z czystej ciekawości, jaka masz prędkość światłowodu?? -