Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Awaria światłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Awaria światłowodu

@kris68  przez 5 lat 300/50, aktualnie drugi rok 600/100.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

Awaria światłowodu

@slav72  ja mam od początku  1GB/300 i jestem baaardzo zadowolony. I nie zmieniłbym na wolniejszy. To jednak śmiga jak działa poprawnie jak szalone. A pamiętam jeszcze czasy jak pierwszy raz podłączyli mi internet 128 kb 😊.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Awaria światłowodu

@kris68  zanim u nas na ulicy Orange pociągnęło światełko to miałem Netię po miedzi do 512/128 kb/s, później nastał "cud techniki" , symetryk 🤣 do 8/8 Mb/s, swoją przygodę z miedzią zakończyłem na do 20/1 Mb/s. Na początek po dociąnięciu do nas pomarańczowego światełka wybrałem 300/50 żeby zobaczyć "z czym to się je" (oferta kosmiczna w porównaniu z poprzednią) i to istne szaleństwo wystarczało przez długi czas aż wreszcie stwierdziliśmy że czas wziąć szybsze łącze (wiadomo nowsze i więcej sprzętów potrzebujących neta). Okazja przytrafiła się z możliwością przedłużenia umowy i wejściem na rynek nówki FunBox 6 (mam model z pierwszej partii), mi ta prędkość w zupełności wystarcza i jestem zadowolony (może kiedyś wezmę 1 Gb, ale jak dla mnie to na razie niepotrzebny bajer).


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

Awaria światłowodu

@slav72     wiesz ja mam tyle urządzeń podlączonych że obawialem sie że 600mb moze nie wydolic ( choc zapewne by poszlo ) ale wolalem doplaćić i miec 1 GB co niestety związalo się z wymianą laptopa bo mial karte sieciową 100 mb - kupilem zew. 1 GB, ale nie wyrabiala i komponenty kompa tez nie wyrabialy.( nowy Acer Aspire 3500 zl ) Co do FunBoxa 6 miałem go pierwszy u siebie w Bochni 😁 bo zamowilem zaraz jak się pojawił. A teraz przybedzie jeszcze jedno urzadzenie. A wiesz net ciagnie bo na samym TV ogladam dużo filmow w 4 K wiec swoje ciagnie, z neta ściagam dużo i duze pliki. No cóż poza tym że za FunBoxa 6 musiałem zapłacić 129 zł wtedy to wszystko jest ok. Pozdrawiam.