Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Salony Orange - jak działają w okolicy świąt?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 23
  • 0

Salony Orange - jak działają w okolicy świąt?

Witam, orientuje się ktoś może jak działają Salony Orange w okolicach Świąt)...? Konkretnie chodzi o Salony w Augustowie...

 

 

________________

*Doprecyzowana nazwa tematu - moderator Wojciech.

 

6 ODPOW. 6

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12908
  • 53066
  • 607

Salony Orange - jak działają w okolicy świąt?

@taurus71  wydaje mi  się, że normalnie, jak opisano na stronie Orange. Znajdź ten konkretny i tam będzie kontakt i godziny pracy

https://salony.orange.pl/?_ga=2.190371435.1591108098.1670012014-1555012151.1669963227&_gac=1.8124797...

https://salony.orange.pl/pl/orange-august%C3%B3w-owsiana-27109

 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5466
  • 22015
  • 179

Salony Orange - jak działają w okolicy świąt?

@taurus71 

Jestem przekonany, że najlepiej w tej kwestii orientują się... salony w Augustowie? Czy może próbowałeś ich pytać i nie wiedzą?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 23
  • 0

Salony Orange - jak działają w okolicy świąt?

Właśnie w tym problem, że przebywam obecnie za granicą, zgubiłem telefon i żeby odzyskać numer to muszę osobiście zgłosić się do Salonu Orange po nową kartę SIM, a przyjadę na krótko na Święta i w tym czasie muszę to załatwić...


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5466
  • 22015
  • 179

Salony Orange - jak działają w okolicy świąt?

@taurus71 

Jasne, ale skoro wchodzi tu, na NO, to i do wujka Googla czy innej wyszukiwarki możesz wejść i tamtędy znaleźć namiary na to czego szukasz. Fraza "w Augustowie" nie jest jednoznaczna, więc nie ma nawet jak Cię w tym wyręczyć. Jeśli podasz konkretny adres, to mogę tam zadzwonić i się zapytać.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12908
  • 53066
  • 607

Salony Orange - jak działają w okolicy świąt?

@taurus71  dopasuj trasę  do salonów ( miast niekoniecznie docelowych) I złap kontakt. Pomożemy...jak zdeklarował się @j131 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18398
  • 52613
  • 705

Salony Orange - jak działają w okolicy świąt?

@taurus71 wyrobienie duplikatu karty SIM możesz zrobić w dowolnym salonie Orange. Jak wjedziesz do kraju wystarczy udać się w jednym z miast do salonu Orange w dzień roboczy. Do godziny 16-tej powinny być jeszcze wszystkie otwarte. Jak nie trafisz na kolejkę, to wyrobienie duplikatu karty SIM powinno potrwać około 15 minut. Po otrzymaniu karty SIM, warto ją od razu uruchomić w telefonie, żeby później nie trzeba było ponownie szukać salonu, jak zaistnieje problem z logowaniem do sieci. Sprawdzić też roaming, czy po wymianie karty SIM jest aktywny. Takaie otrzymanie duplikatu jest płatne.