Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Cyber Tarcza vs Cyber Ochrona


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

Cyber Tarcza vs Cyber Ochrona

9,99 PLN vs 7,98 PLN 

Ma ktos szersze info o różnicach?

 

Ktos korzysta z Cyber Tarczy? 📶🙂

 

____________

* W temacie doprecyzowano kategorię - Wiktor

 

 

43 ODPOW. 43

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2052
  • 11589
  • 52

Cyber Tarcza vs Cyber Ochrona

@Ron spoglądając na ceny i opis na portalu Orange, to usługi niczym się nie różnią, droższa oferuje ochronę 3 urządzeń 😉

https://www.orange.pl/zobacz/cybertarcza-dla-ciebie

https://www.orange.pl/zobacz/cyberochrona-dla-ciebie


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Cyber Tarcza vs Cyber Ochrona

Szkoda, że nie pytałeś wczoraj. Ale tradycyjnie otaguje @Rosiu 🙃

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Cyber Tarcza vs Cyber Ochrona

@Ron , trzeba dosyć dokładnie wczytać się w oba opisy usług, by zrozumieć różnice. Pierwsza, to cybertarcza ma dwa regulaminy (mobilny i stacjonarny), z możliwością innego zestawu planów, w których można skorzystać z tej usługi. Cyber Ochrona ma odrębny regulamin za mniejszą opłatę wymienioną przez Ciebie. Technicznie, obie chronią przed trzema rodzajami zagrożeń, a to mogą potwierdzić bardziej biegli w temacie. Jednak cybertarcza ma większy zakres możliwości aktywacji, stąd jest droższą usługą. Jak masz tą usługę, to nie możesz jednocześnie skorzystać z cyberochrony, bo jest dedykowana na jedną usługę mobilną z kartą SIM (bez dual SIM i dodatkowej SIM). Pierwsza też ma to ograniczenie, ale ma możliwość na e-Sim. W planach biznesowych nie jest tożsama z regulaminem z paczką. Albo jedno, albo drugie, więc nawzajem się wykluczają. Łączy je natomiast wspólne włączenie usług elektronicznych (warunek). Mają jeden wspólny numer do aktywacji, za to inne komendy. Jest to opisane dosyć dokładnie i tylko klient, który wie, co posiada, na podstawie tych opisów rozezna się w tym. Bezpłatnie można skorzystać tylko raz i kolejna aktywacja (po dezaktywacji), jest już płatna. Ja skorzystałem z bezpłatnej oferty przez aplikację MO, ale szybko zrezygnowałem. Chociaż, szczerze powiedziawszy, gdy się ma słabe hasła i loginy, a w dodatku bez dwustopniowej weryfikacji, to w czasie rzeczywistm opłaty są mniej uciążliwe, aniżeli np. taki Norton, za którego płacę parę stów. Warto sobie obejrzeć (Nie)bezpieczna sieć na YT (3cz.) autorstwa @Rosiu 😀 i rozważyć za i przeciw.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

Cyber Tarcza vs Cyber Ochrona


@bronzubnapisał(-a)

... aktywacji, stąd jest droższą usługą. Jak masz tą usługę, to nie możesz jednocześnie skorzystać z cyberochrony, bo jest dedykowana na jedną usługę mobilną z kartą SIM (bez dual SIM i dodatkowej SIM). Pierwsza też ma to ograniczenie, ale ma możliwość na e-Sim. ...😀


Cyber Tarcza za 9,99 nie jest tak, że można ją podpiąć do 3 numerów? 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Cyber Tarcza vs Cyber Ochrona

@Ron , można na trzy w ramach planu, ale z obostrzeniami wynikającymi z regulaminu. Także subskrypcja na dodatkowe przewiduje rozszerzony zakres możliwości ochrony, ale za dodatkową opłatą.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2052
  • 11589
  • 52

Cyber Tarcza vs Cyber Ochrona

@Ron  3 domki obsługuje, pisałem o urządzeniach, ale miałem na myśli telefon czy modem LTE 😎


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

Cyber Tarcza vs Cyber Ochrona

Tam jest chyba w ustawieniach w Mój Orange dodajesz do 3 numerów które są w Orange na ten sam Pesel. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2052
  • 11589
  • 52

Cyber Tarcza vs Cyber Ochrona

@Ron  tak jest, jedne konto tylko i tam zarządzasz jakie simki chronisz 😃


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Cyber Tarcza vs Cyber Ochrona

@Ron , jesteś bystrzak, a jak wpiszesz bez logowania na stronie głównej Orange frazę cybertarcza, to w rozwinięciu masz wszystko jak na dłoni. Technicznie to już dla Ciebie pikuś😊