Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Porównanie oferty z konkurencją


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

@Piotrekk85   Ping to ping. Liczb nie oszukasz, po prostu wrzuciłem jako ciekawostkę a Wy się od razu spinacie... 😄 Rozumiem bronić Orange, ale bez przesady.

 

@BORAX  Wykonałem test jeszcze raz i bez zmian. Sam widzisz że coś jest nie tak u mnie z priorytetami 🙂

122.png


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32524
  • 37138
  • 1374

Porównanie oferty z konkurencją

Ping to ping? A "jakość pingu"? Przecież 40 ms w Orange to 100 ms u konkurencji?

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4111
  • 56

Porównanie oferty z konkurencją

Do tanga trzeba dwojga, a tańczyć nie chce Orange przeważnie. Więc tak, działa w dwie strony 😎

 

Wstaw swoją trasę @Banan9 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

@Piotrekk85  Proszę Cię, nie grasz w gry online to się na ten temat nie wypowiadaj. Jak zaczniesz grać w gry online to chętnie porozmawiam, w innym wypadku nie ma o czym.

 

Zrobiłem z ciekawości test do serwera T-Mobile i ping mnie zszokował bo myślałem że będzie chociaż to 30 ms a nie 50, a tu zaraz oburzenie xD

 

@-brtk-

 1222.png

 

Jak widać po trasie i finalnym pingu, ping na speedtest.net nie kłamie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32524
  • 37138
  • 1374

Porównanie oferty z konkurencją

Lepiej się wypowiedzieć i pisać totalne bzdury. Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie mam klapek na oczach, widzę plusy i minusy każdej firmy i każdej oferty. Trochę konsekwencji. Przypomina mi się film nie ma mocnych. Podajesz argumenty i je uznajesz tylko gdy pobierają Twoją jedną tezę że Orange jest złe i okropne. Orange niczym nie wyróżnia się jakością na plus i minus spośród innych ogólnopolskich dostawców internetu stacjonarnego. Usługi masowe mają to do siebie że nie działają u wszystkich. Pogódź się z faktem że u ok 15 % będzie nie działać i tylko pech sprawia że trafiłeś do tej grupy. Pisanie na forach też nie zmieni podejścia Orange ani innych operatorów. Nie wpływa też na masowe migracje między operatorami.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

@Piotrekk85  Dla Ciebie to ja tylko żle piszę o Orange i narzekam. A jak piszę dobrze to nie widzisz 😄

 

Jeśli chodzi o Orange to widzisz głównie plusy, minusy nie są z winy Orange tylko winni są inni dostawcy, klienci, serwery itp itd. Nawet posądziłeś emulator o podbijanie pingu w PUBG Mobile jak 500 000 ludzi z całego świata gra na emulatorze i problemów z pingami nie mają, bo nie mają Orange 😄 Ale tak, winny emulator.

 

https://youtu.be/0EI8Z1lwr2A - polecam patrzeć na lewy dolny róg, przez całą gierkę (17minut) koleś ma super stabilny ping a też gra na emulatorze 🙂

 

Wszyscy winni tylko nie Orange - to Twoja opinia. Ja uważam że Orange ma dużo za uszami i wiele problemów jest z ich winy.

Anonim

Nie dotyczy

Porównanie oferty z konkurencją

@-brtk- Wybacz, ale jeśli jesteś na tym forum jako klient UPC i wypowiadasz się krytycznie na temat usług Orange, to przykro mi ale powinni Ci zabrać głos. Nie można być jednocześnie klientem konkurencji i obiektywnie wyrażać - oczywiście, ciągle negatywne - zdanie o Orange. 

Korzystałeś z ich usług - przeszedłeś do beznadziejnego dla mnie i kilku milionów klientów UPC, które jest słabsze od Orange technologicznie i pod względem pojemności (po raz kolejny powtarzam - gdyby UPC Polska korzystało z osobnego ASN wyłącznie dla Polski, a nie całej grupy Liberty Global - byłoby kilka klas gorsze od Orange). I w momencie przejścia do nich nie powinieneś w jakikolwiek sposób wyrażać opinii o stanie obecnym sieci Orange, bo dla kilkunastu milionów klientów - czyli skali, której Twoje śmieszne UPC nie osiągnie nigdy, a i tak pewnie niedługo zostanie sprzedane - usługi Orange działają bardzo dobrze. Pokazują to liczby. I to Orange się rozwija, nie UPC - zero postępu technologicznego. 

 

Przykro mi, ale negatywne argumenty przeciw UPC od byłego klienta UPC do Ciebie nie przemawiają, dla Ciebie UPC jest idealne, a Orange najgorsze. To idź na forum UPC i tam wyrażaj opinie o Orange, nieuczciwie z resztą. Ty za to, dostając od kilku użytkowników testy, że Orange działa bardzo dobrze - nie widzisz tego, a widzisz negatywne testy kilku jednostek na tym forum. 

 

To jest najgorsze.

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32524
  • 37138
  • 1374

Porównanie oferty z konkurencją

@Banan9 : Cały czas nie przedstawiłeś na forum traceroute czy monitora zasobów/procesów wykonanego na emulatorze. Są emulatory, które są niewidoczne dla "internetu", są takie które obciążają mocno RAM i przez co subiektywne odczucie powoduje efekt zwany lagiem. Poza tym ten wątek nie dotyczy gier, ale porównanie oferty Orange z konkurencją - więc dlaczego speedtest ze złym wynikiem Orange jest dobry, a z dobrym wynikiem Orange jest zły?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

@Anonim  Mi chodzi tylko i wyłącznie o gry. Pisałem już że z youtube i twitchem się poprawili i nie ma problemów, strony internetowe działają ok. Problemem dla mnie jest ping i packetloss w grach online, tylko i wyłącznie.

 

@Piotrekk85  Ech... Speedtest Orange ze złym wynikiem jest dobry? A z dobrym jest zły? Niby kto tak pisze? Proszę, przytocz 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Porównanie oferty z konkurencją

Wiem, jaka jest u Ciebie sytuacja i to rozumiem. Zgadzam się z tym, że Orange nie jest idealne. 

Ale chodzi mi o podejście Bartka do Orange - klient UPC, a narzeka na Orange jakby ciągle z niego korzystał. 

 

Jak sam zauważyłeś @Banan9 - Orange się poprawił w wielu aspektach. Zachowaj proszę cierpliwość, a poprawi się także w innych, niewątpliwie także tych, na których Ci najbardziej zależy 🙂 

Nie mam do Ciebie problemu - merytorycznie przedstawiasz sytuację, można z Tobą porozmawiać.

 

Natomiast mam dość czytania negatywnych opinii od "klienta", który w rzeczywistości korzysta z UPC, które jest kilka razy mniejsze od Orange, ale ludzie również na nich narzekają. Jednak negatywne argumenty stara się obalić, albo zamienić na takie, które mu pasują - że to nie wina UPC, etc, wina lokalizacji. 

 

Może zszedłem z wątku, ale... Takie coś jest po prostu iście żałosne i niedojrzałe.