Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

cybertarcza a mcafee

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

cybertarcza a mcafee

Witam , czy Cybertarcza zastąpi mi antywirusa Mcafee? Pytam ponieważ Cybertarcza ma taką samą cenę co abonament Mcafee.

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

cybertarcza a mcafee

@bruno  CyberTarcza tylko monitoruje ruch, jeśli złapiesz wirusa czy trojana to będzie alert, ale do skutecznej ochrony potrzebny antywirus, najlepiej z zaporą.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

22 ODPOW. 22

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36172
  • 1366

cybertarcza a mcafee

Dla mnie to inny rodzaj ochrony. Cybertarcza to tylko kwestie związane z internetem. McAfree zwykle też ochrona przed tym co masz podłączone w inny sposób np. na płycie DVD itp. Też zależy o jakim produkcie McAfee myślisz.
Anonim

Nie dotyczy

cybertarcza a mcafee


@brunonapisał(-a)

Witam , czy Cybertarcza zastąpi mi antywirusa Mcafee? Pytam ponieważ Cybertarcza ma taką samą cenę co abonament Mcafee.

 


@bruno , cena Twojego bezpieczeństwa w sieci zależy od zasobności portfela. Cybertarczę masz darmową i płatną, o ile życzysz sobie takową włączyć na koncie w NMO. Stawka jest tam określona, a dodatkowo osobiście stawiałbym na lepszy program antywirusowy poza Mcafee. Ja mam np. Nortona na 5 stanowisk i darmową ochronę Cybertarczy na neo.

Anonim

Nie dotyczy

cybertarcza a mcafee

@bruno  CyberTarcza tylko monitoruje ruch, jeśli złapiesz wirusa czy trojana to będzie alert, ale do skutecznej ochrony potrzebny antywirus, najlepiej z zaporą.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

cybertarcza a mcafee

Ok dziękuję. Posiadam Mcafee Total Protection. Myślałem że Cybertarcza go zastąpi.A czym się różni płatna cybertarcza od darmowej?

Anonim

Nie dotyczy

cybertarcza a mcafee

Darmowa to chyba na jakiś czas, bo z tego co wiem, ma być płatna, coś ala abonament, moim zdaniem dobry antywirus z zaporą to lepsza opcja, ale jak jest opcja za free ją mieć, to bierz @bruno  😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

cybertarcza a mcafee

irek6311  Cybertarcza jest na abonament i podobnie mam z Mcafee od Orange dlatego pytałem o to czy to jest pełnoprawny program antywirusowy.Oba są w podobnej cenie .Czyli jeden program uzupełnia drugi .

 

Anonim

Nie dotyczy

cybertarcza a mcafee


@brunonapisał(-a)

irek6311  Cybertarcza jest na abonament i podobnie mam z Mcafee od Orange dlatego pytałem o to czy to jest pełnoprawny program antywirusowy.Oba są w podobnej cenie .Czyli jeden program uzupełnia drugi .

 


Dobrze główkujesz, oba programy to pewniejsze zabezpieczenie 😉

Anonim

Nie dotyczy

cybertarcza a mcafee

@bruno , programy antywirusowe mają to do siebie, że się nie lubią", jak chociażby Defender w systemie Windows z tym zainstalowanym z zewnątrz. Rozważ, co się bardziej opłaca, czy oferowane z softem, czy swój płatny. 

Anonim

Nie dotyczy

cybertarcza a mcafee

@Anonimakurat w tym temacie to nie problem, ba mam Norton Security i Defender aktywny, jakoś się nie gryzą 😉