Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

cybertarcza a mcafee

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

cybertarcza a mcafee

U mnie się gryzły, co Defender nie wychwycił, to Norton wyłapał i co zauważyłem, jeden "ustawiał" drugiego, aż się pogryzły i wywaliłem. A może trafiłem w takim momencie, że nie było łatek...nie wnikam. Zresztą, co mi do tego, kto na czym i w co gra?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

cybertarcza a mcafee

Doczytałem o co chodzi z tym płatnym abonamentem ,ten  płatny jest na 3 telefony komórkowe a całkiem bezpłatny na komputer. Poprawcie mnie jeżeli się mylę.

Anonim

Nie dotyczy

cybertarcza a mcafee

@Anonim  Windows 10 dostał nową kompilację w Maju, zrobiłem czystą instalację, więc może dlatego Defender nie gryzie Nortona, ba on mało aktywny jest.

@brunopo kiego CyberTarcza na telefon z Android czy Antyvirus, wszak tam Google Protect jest, wystarczy nie instalować podejrzanych aplikacji, ale jeśli chcesz to bierz CyberTarczę, to już twoja sprawa i kasa 😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

cybertarcza a mcafee


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36153
  • 1365

cybertarcza a mcafee

Cybertarcza płatna to ciut więcej opcji. Np możliwość zablokowania samodzielnie wybranych stron.
Anonim

Nie dotyczy

cybertarcza a mcafee


@brunonapisał(-a)


@bruno , to wiem. Myślę, że doszło do jakiegoś nieporozumienia pomiędzy nami. A propo cybertarczy płatnej w telefonach komórkowych. Jeżeli są poza Neostradą, to płatne. Pozostaje tylko niedopowiedzenie odnośnie sparowanych komórek z Orange (abonamenty) z routerami na neo i po WIFI (do aktualizacji appek z softem operatora). Ten temat był ruszany, ale wydaje mi się iż Cybertarcza w takim przypadku obejmuje także bezpłatną ochronę. Niech się wypowie spec od CT, czyli @Rosiu . Komunikat z CT niby jest, ale mówi ogólnie o urządzeniach z okresu ostatnich trzech dni (gdy jest np. sparowane).


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

cybertarcza a mcafee


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

cybertarcza a mcafee

Dziekuję za wszystkie odpowiedzi , dzięki którym już podjąłem decyzję .Pozdrawiam i życzę miłego dnia.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

cybertarcza a mcafee

burebusek u mnie z Mcafee również się Defender nie gryzie ,mogę nawet włączyć okresowe skanowanie Defenderem przy równoczesnym korzystaniu z Mcafee.

 

Anonim

Nie dotyczy

cybertarcza a mcafee

Mnie Windows 10 od samego początku się nie podobał i jak nie łatali, to były problemy. Do stycznia 2020 jednak będę się musiał przeprosić z nim...ale na nowym sprzęcie.