Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wykaz zakupów usług elektronicznych


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 18
  • 0

Wykaz zakupów usług elektronicznych

Hmmm, myślisz, że to coś zmieni? Odpowiedź Orange była bardzo jasna: "To nie my więc pisz do firmy, która wzięła od ciebie kasę."

Z drugiej strony może masz rację. Jeśli rzeczywiście są jakieś ukryte numery na SIM to tylko Orange może o tym wiedzieć... Spróbuję. Dzięki za pomoc.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wykaz zakupów usług elektronicznych

Dla mnie to wygląda jakby zaszedł jakiś szewski błąd.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 18
  • 0

Wykaz zakupów usług elektronicznych

Ja nie znam tego numeru na pamięć więc robię kopiuj - wklej, dlatego na pewno nie podałam złego numeru Centili. Poza tym, sprawdzałam go wielokrotnie po tym jak mi odpisali, że nie mają tego numeru w bazie.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 18
  • 0

Wykaz zakupów usług elektronicznych

Orange potwierdziło numer, z którego pobrano środki (jest zgodny z tym, który podałam Centili). Przesłałam korespondencję z konsultantem do Centili i cisza. Zero odpowiedzi. Spróbowałam jeszcze raz napisać skargę i dosłownie chwile po tym dostałam wiadomość:

"Dzien dobry,

Dziekujemy za skontaktowanie sie z naszym Wsparciem Technicznym Mobilnych Platnosci.
Podany przez Panstwa numer telefonu;731******  nie widnieje w naszej bazie danych,
Pozdrawiam,
Centili Customer Care"
Zrobiłam odpowiedź do tej wiadomości, gdzie załączyłam ponownie korespondencję z konsultantem i cisza.
Podejrzewam, że to automat odpowiada a samo Centili to jakaś firma krzak, która zajmuje się po prostu wyłudzeniami.

 


Pracuję w Orange
  • 78
  • 224
  • 12

Wykaz zakupów usług elektronicznych

Ponów zgłoszenie do Orange z mailem od dostawcy jako odwołanie do poprzedniego zgłoszenia. Na chacie jest opcja dodania załącznika - opcja dostępna tylko z Mój Orange na www. Doradca  podepnie załącznik do zgłoszenia, odwołanie to już bardziej tryb negocjacyjny z Klientem i spora szansa na uznanie reklamacji 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wykaz zakupów usług elektronicznych

Czy numer który masz w Orange byl przenoszony z innej sieci w ciągu ostatniego pół roku?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 18
  • 0

Wykaz zakupów usług elektronicznych

Nie był:).

Dlaczego tak trudno ci uwierzyć, że Centili to oszuści?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wykaz zakupów usług elektronicznych

Bo to międzynarodowa firma "znana" w branży contentu premium. I nie znana z oszukiwania.

Sytuacje w Polsce są takie a nie inne, bo mamy wolną amerykankę jeśli chodzi o reklamy jak i sposób informowania o zgodach na aktywację takich usług (niedostosowanych do warunków technicznych - nieczytelne info na małych wyświetlaczach, brak sprawdzenia wieku użytkownika a nie tylko abonenta itp itd).

Poza tym tak jak większość firm z branży istnieje polityka zwrotów za zakupy (dobrowolnych a nie wynikających z przepisów prawa).

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 18
  • 0

Wykaz zakupów usług elektronicznych

Akurat w moim przypadku to jest oczywisty scam. Poważna firma ustosunkowałaby się do tego co odpisało mi Orange, a Centili milczy. Podejrzewam, że to są automatyczne odpowiedzi z informacją, że nie mają mojego numeru w bazie bo ta wiadomość zawsze wygląda tak samo i w zasadzie nie ma korespondencji z żadnym konsultantem. Nie  można złożyć reklamacji i nie ma odwołania od reklamacji. Zwykłe oszustwo.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 18
  • 0

Wykaz zakupów usług elektronicznych

Dzięki za podpowiedź. Wydaje mi się jednak, że to nie zda egzaminu bo Orange mi napisało, że to nie oni pobrali te środki tylko Centili, więc tylko Centili może mi je zwrócić. Centili to jednak firma krzak. Na mejle odpisuje ci bot i nie ma kontaktu z żadnym człowiekiem po stronie tej firmy.