Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Postępowanie UOKIK o opłatach za infolinię Orange i zgłaszaniu usterek

ROZWIĄZANE

Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7537
  • 28

Postępowanie UOKIK o opłatach za infolinię Orange i zgłaszaniu usterek

Ojtam czepiacie się. @ryba168 miał na myśli numer miejscowy. W czasach minionych za rozmowy miejscowe płaciło się jeden impuls.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5378
  • 21548
  • 174

Postępowanie UOKIK o opłatach za infolinię Orange i zgłaszaniu usterek


@pirenejnapisał(-a)

...

W czasach minionych za rozmowy miejscowe płaciło się jeden impuls.


Ano właśnie, minionych. Niestety @ryba168, ale za rozmowy na "miastowe" numery też się jakoś płaci.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

Postępowanie UOKIK o opłatach za infolinię Orange i zgłaszaniu usterek

Witam wszystkich zainteresowanych .

Połączenie z infolinią powinno  być   b e z p ł a t n e  ponieważ klient zgłaszający  konkretny problem techniczny , awarie lub usterkę z usługami występujących  po stronie operatora , klient nie jest dostawcą tych płatnych  różnych usług , to dlaczego ma płacić za zgłoszenie  problemu powstałego nie z jego winy ???  Jakby nie było różnych problemów , po stronie operatora ,  to by  nie było  połączeń  z infolinią !!!

Przecież nie dzwoni się na infolinię Orange tylko po to 

" żeby pogadać " !!!

 

Anonim

Nie dotyczy

Postępowanie UOKIK o opłatach za infolinię Orange i zgłaszaniu usterek

Też jestem za darmowymi na infolinię, ale wątpię że to wdrożą, niech jest na jeden impuls 😎 Byle nie 2,50 jak kiedyś 😃


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Postępowanie UOKIK o opłatach za infolinię Orange i zgłaszaniu usterek


@jan1napisał(-a)

Przecież nie dzwoni się na infolinię Orange tylko po to 

" żeby pogadać " !!!


oi wydaje mi się że nawet niektórzy z tego forum dzwonili na bok aby wypytać o różne tematy aby potem pochwalić się swoją wiedzą w danym temacie haha


jeżeli zadzwonie z numeru od innego operatora na numer 510 100 100 to nie płacę za połączenie. czyli jest to traktowane jako polaczenie na komorke czy stacjonarne. ale jak już dzwonie z nr orange to ciach kasujemy.
kiedyś mnie kasowali za połączenia z 510100100 poszła reklamacja raz drugi i trzeci i od tamtej pory mam spokój tzn nie naliczaja mi opłat

 

jak dla mnie to bzdura aby kasować klienta który chce zamowić/zapoznać sie z ofertą czy zglosić problem uslugi ktora juz posiada i nie trafia do mnie argument że mogę złożyć reklamacje aby mi nie liczyli do fv opłate za kontakt.

pazerność nie zna granic $$$


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

Postępowanie UOKIK o opłatach za infolinię Orange i zgłaszaniu usterek

 

Witam  .

Jezeli korzysta się   z pakietu  połączeń :

" nielimitowane rozmowy do wszystkich " -  to połączenia są bezpłatne . To jakie to jest połączenie  z infolinią Orange ,  które jest płatne ?  A jeżeli jest płatne, ( stacjonarne , lub komórkowe)  to po co celowo wprowadzają w błąd  każdego  klienta pisząc w pakiecie  :

" nielimitowane rozmowy do wszystkich "   To jak to jest w praktyce - do wszystkich , czy nie do wszystkich ?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Postępowanie UOKIK o opłatach za infolinię Orange i zgłaszaniu usterek

@jan1 w regulaminie często są zaznaczone, które numery nie są wliczane do pakietu. Numer infolinii 510 100 100 jest wyłączony z bezpłatnego pakietu i podlega opłacie z konta głównego.

Anonim

Nie dotyczy

Postępowanie UOKIK o opłatach za infolinię Orange i zgłaszaniu usterek

@ketrasaArtur  tylko dziwi mnie kwestia rozliczenia, abonament to bije licznik na infolinii, dlaczego nie jest jak w prepaid 🤔

Inna sprawa że MAX działa na infolinii i jemu płacić nie trzeba 😎


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5378
  • 21548
  • 174

Postępowanie UOKIK o opłatach za infolinię Orange i zgłaszaniu usterek


@PARANOJAnapisał(-a)

...
nie trafia do mnie argument że mogę złożyć reklamacje aby mi nie liczyli do fv opłate za kontakt.
...

Pisałem o tym nie po to żeby bronić polityki cenowej Operatora, tylko żeby doinformować ewentualnych niedoinformowanych klientów. Zgadzam się z Tobą w 100%, ta pazerność jest irytująca.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Postępowanie UOKIK o opłatach za infolinię Orange i zgłaszaniu usterek


@j131napisał(-a)

@PARANOJAnapisał(-a)

...
nie trafia do mnie argument że mogę złożyć reklamacje aby mi nie liczyli do fv opłate za kontakt.
...

Pisałem o tym nie po to żeby bronić polityki cenowej Operatora, tylko żeby doinformować ewentualnych niedoinformowanych klientów. Zgadzam się z Tobą w 100%, ta pazerność jest irytująca.


ale ja nawet nie wiem co tam wyżej pisałeś 😀