Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

nju na forum Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 224
  • 929
  • 4

nju na forum Orange

Mam nadzieję, że się narażę za bardzo szanownym forumowiczom, ale mam takie pytanie w związku z nju.

Sierotą, do której matka Orange się prawie, że nie przyznaje...

Tak się składa, że korzystam z Orange właściwego ale też z nju i o ile tutejsze forum jest dla mnie kopalnią wiedzy i rządzi tu kultura wypowiedzi i chęć pomocy, to o macierzystym forum nju tego się niestety powiedzieć nie da!

Stąd pytanie czy rozmowa o nju na forum Orange to byłby wielki nietakt? Może udałoby się tu wydzielić jakiś kącik dla zainteresowanych?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 224
  • 929
  • 4

nju na forum Orange

6 ODPOW. 6

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

nju na forum Orange

@Ianus72 już takie propozycje, jak i pomysły były. Osobiście jestem za. Popieram Twoją propozycję. Obecnie moderatorzy niestety usuwają posty dotyczące NJU. Uważam, że podobnie jak FLEX móglby być dostępny kawałek miejsca na NJU. Jest przecież sporo osób korzystająctch jednocześnie z kilku ofert Orange.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5467
  • 184

nju na forum Orange

Hmm, czemu nie. Zgłoś to w dziale pomysły.

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2386
  • 9892
  • 85

nju na forum Orange

@Ianus72  możesz np  dodać takie pytanie w tytule Forum NJU Mobile i wtedy tam dodawać pytania i odpowiedzi  albo dodać taki pomysł do głosowania żeby wyodrębnić temat na stronie forum Nasz Orange dotyczący Forum (Społeczność) Nasz NJU Mobile tak jak jest to tutaj czyli Społeczność Nasz Orange. Jeżeli Społeczności Nasz Orange taki pomysł się spodoba i oddadzą głosy to może Orange wdroży taki pomysł i wyodrębni taki dział lub temat osobno gdzie można byłoby dodawać pytanie w sprawie NJU Mobile.  🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 224
  • 929
  • 4

nju na forum Orange

Dziękuję za poparcie propozycji. Zgodnie z sugestią wrzuciłem to jako pomysł.

Nie chcę pytaniami o nju zaśmiecać innych tematów i dokładać roboty moderatorom.

Najlepszym rozwiązanie byłby osobny dział. Mimo wszystko to też oferta Orange.

 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7467
  • 136

nju na forum Orange


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 224
  • 929
  • 4

nju na forum Orange

Pomysł opublikowany.

Zainteresowanych proszę o wsparcie:

https://nasz.orange.pl/t5/Pomys%C5%82y/rozmowa-o-nju-na-forum-Orange/idc-p/347296#M14097

🙂