Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Play4fun INFO: bgw-pl-orange@mondiamedia.com

ROZWIĄZANE

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6522
  • 15944
  • 84

Play4fun INFO: bgw-pl-orange@mondiamedia.com

dzwoń na infolinie *100  i wyjaśnij to jeśli nic nie aktywowałeś to złóż reklamancie i pamiętaj by zapisać i prosić o nr reklamacji 


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10923
  • 150

Play4fun INFO: bgw-pl-orange@mondiamedia.com

@LynHawk

jeśli któraś z powyższych odpowiedzi okazała się dla Ciebie pomocna, to - śmiało! - zachęcam do jej oznaczenia. Szczegóły poniżej:

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 5
  • 0

Play4fun INFO: bgw-pl-orange@mondiamedia.com

Mam ten sam problem. Sęk w tym, że mój małoletni syn prawdopodobnie sam, niecelowo potwierdził aktywację play4fun. I tu pojawia się problem. Na ich stronie pojawia się informacja w zakładce "Wsparcie", że należy kliknąć "Wypisz się" i następuje rezygnacja z subskrybcji. Nie ma tam takiej opcji "Wypisz się". Według mnie jest to wprowadzanie klienta w błąd i nieuczciwa praktyka. Czy jest to podstawa do skierowania reklamacji do Orange i zablokowania dalszego korzystania z tej usługi i nie pobierania dalszych opłat?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Play4fun INFO: bgw-pl-orange@mondiamedia.com

Blokadę możesz założyć sam na mój Orange i bez tego. To blokada na usługi elektroniczne. Profilaktycznie można założyć też blokadę na usługi premium.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 5
  • 0

Play4fun INFO: bgw-pl-orange@mondiamedia.com

Udało mi się zrezygnować z subskrypcji Play4fun, ale... Tak gwoli ścisłości (może przyda się to info następnym naciągniętym), można to zrobić wyłącznie z poziomu urządzenia mobilnego, na którym jest subskypcja. Nie ma możliwości rezygnacji wchodząc z komputera na ich stronę internetową. W smsie od nich, o kolejnym tygodniu subskrypcji i kwocie do zapłaty, w treści jest również adres strony www z deaktywacją subskrypcji. Adres tej strony nie jest podświetlony, by można było na niego kliknąć i wejść bezpośrednio z wiadomości sms. Trzeba przekopiować albo wpisać ręcznie ten adres w przeglądarkę internetową na urządzeniu z subskrypcją i dopiero wtedy pojawia się "Anuluj subskrypcję". Po kliknięciu dostajemy sms potwierdzający rezygnację.

A najlepiej to zablokować, szczególnie na urządzeniach, z których korzystają dzieci.


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10923
  • 150

Play4fun INFO: bgw-pl-orange@mondiamedia.com

@Panyan

wielkie dzięki, że podzieliłeś się z nami tym info 🙂