Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

black monday


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

black monday

► Temat, ze względu na poruszane zagadnienie, został przeniesiony z kategorii Telefony i tablety - Moderator Wiktor ◄

 

Chyba mam problem , żona zamówiła w czarny poniedziałek samsunga galaxy s9+ , wczoraj rozmawiałem z konsultantem i okazuje się że zamówienie nie przeszło bo go nie widzą w systemie , złożyłem reklamację , czy macie jeszcze jakiś pomysł co można zrobić by ten telefon dostała po cenie z poniedziałku ? .A tak poza tym jak go nie dostanie to sam nie chce być w swojej skórze , odbije to sobie w sierpniu jak będą chcieli umowę podpisać na moje 5 numerów abonamentowych i telewizję , tylko że satysfakcja będzie dopiero za 8 miesięcy bo pewnie jej nie przejdzie i tym razem mnie już do orange nie będzie namawiać .

10 ODPOW. 10

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36172
  • 1366

black monday

A jak zamawiałeś? To nowa umowa czy przedłużenie?

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

black monday

sam telefon na raty


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36172
  • 1366

black monday

To było na infolinii czy ktoś dzwonił do Ciebie?

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

black monday

zamówienie przez internet , podane dane , numer tel potwierdzony sms , a wczoraj chciałem się dopytać kiedy tel przyjdzie i usłyszałem że raczej nie przyjdzie wcale , przy składaniu zamówienia były problemy bo samo uzyskanie sms potwierdzającego nr. telefonu udało się dopiero przy 3 podejściu , to samo było z danymi wyrzucało nieokreślony błąd az przeszło . ale chyba nie do końca.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36172
  • 1366

black monday

A na maila nic nie dostałeś?

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

black monday

sprawdziłem i nie , złożyłem reklamację i poczekamy , decyzja odmowna , no to teraz niech zadzwonią żeby umowy przedłużać też spotkają się z decyzją odmowną , 450 zł miesiąc w miesiąc rachunki , żona klient od 1999 , nie chce mi się gadać jadę do euro tam kupię .


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36172
  • 1366

black monday

A jesteś pewien że zakończyłeś zamówienie? Bo powinieneś dostać automatyczną wiadomość na maila.

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

black monday

byłem święcie przekonany że poszło , wyrzuciło tzw nieokreślony błąd


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36172
  • 1366

black monday

Czyli nie zakończyłeś zamówienia... To raczej małe szanse na wywalczenie cokolwiek.