Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Albo na zmianę regulaminów 😜

Anonim

Nie dotyczy

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Mi się nie podoba tylko to że klienci prepaid nie mogą korzystać ze swoich pakietów poza PL. A też płacą określoną kwotę za swój pakiet - czy klienci prepaid to drugi sort klienta?? Ja mam i abo i kartę, ale karciarzy jest coś ok 7 milionów!!! Komisia Europejska zgłasza już swoje zastrzeżenia - głownie do ofert konkurencji - zobaczymy co stwierdzą w tym przypadku.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 330
  • 368
  • 6

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Karta to chyba jednak drugi sort. W końcu wiele usług nie działa w pepaidzie, a działa w abonamencie. Do tego prepaidowiec może uciec z sieci w każdej chwili, nie ściągnie się zobowiązania z takiego klienta (wyłącznie do wysokości salda na koncie), a jak wiadomo korzystanie w roamingu często opóźnia rozliczanie.

Anonim

Nie dotyczy

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Czy ja wiem czy takie rozliczanie w roamingu jest z dużym opóźnieniem - klient to klient, nie ważne czy abo czy prepaid, każdy powinien być równu wobec mojego uznania, ale.......tak nie jest 😞


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

A czy ktoś się orientuje, czy jak mam Smart Plan LTE Główny ten niższy i dokupiłem na stacjonarne za 10zł abonament, to będąc za granicą na stacjonarne tez mogę dzwonić za darmo?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Wg cennika połączenia w roamingu do krajów UE (nie zależnie od zakresu czy to stacjonarki czy komórki) będą rozliczane jak połączenia na komórki w Polsce do numerów spoza Orange.
Więc nawet bez zakupu tej usługi powinieneś mieć za free.
http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2006016/4108320996.pdf
Cytat dokładny:
4. Korzystanie z połączeń głosowych, SMS-ów i MMS-ów podczas Państwa pobytu w Strefie 1 odbywać się będzie na następujących zasadach:
1) połączenie głosowe, Wideo Rozmowa, SMS-y lub MMS-y wykonane z Państwa numeru w ramach Strefy 1 oraz ze Strefy 1 do Polski, będzie traktowane, jak połączenie głosowe wykonane z Państwa numeru na terenie Polski na numer komórkowy krajowych operatorów sieci komórkowych, innych niż Mobilna Sieć Orange, z uwzględnieniem warunków, które są dostępne na tym numerze w kraju.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3182
  • 7343
  • 133

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Jestem ciekawy jak będą rozliczane osoby, które jadą za granicę do pracy np. na 1 miesiąc i wracają do kraju na kolejny miesiąc ? hmmm jak myślicie, będzie za darmo czy ograniczona zasada ? Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Tego najstarsi górale nie wiedzą 🙂
Poza tym już UKE zaczął się interesować ofertami roamingowymi.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3182
  • 7343
  • 133

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Prawidłowo, ma być wolność w UE co do zasady "tak jak w domu" Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Marketing Orange już poniosło i dalej...