Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

@Piotrekk85  dokładnie, ale jeśli stawki w roamingu spadają to może i spadną ceny połączeń miedzynarodowych w Unii - ale.......myśłę że to nie prędko nastanie. To tak jak z naszymi zarobkami, ja w polsce w przeliczeniu na Euro w swoim zawodzie zarabiam ok 650 euro a w Niemczech miałbym na start 1800.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Oj prędko nie spadną. Nie ma planów żadnych regulacji na ten temat. A w dobie voipa - to ja nie wiem czy jest sens.
Anonim

Nie dotyczy

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Dokładnie...ale UE mogłaby też się tym zająć, ale.........jeszcze dużo wody upłynie...tym bardziej że pomimo tego że jesteśmy w UE to.....nasze zarobki odstają od średnich europejskich dość daleko.....ale może kiedyś....coś się zmieni....nowy prezydent Francji coś kiedyś wspominał by czy to w Polsce czy Francji, czy Niemczech....wszędzie były takie same zarobki 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Nie zgodzisz się ze mną. Ale ceny powinny być uwolnione. I na legalu mógłbym sobie kupić kartę w UK, Francji czy Finlandii. Teraz jest to zabronione. Każda regulacja powoduje wynaturzenia.

Poza tym Orange w Polsce zrobiło sprytną zagrywkę PRową - każdy super, zadowolony, chwali 🙂 mało osób zauważy coś szczególnego 🙂 a niestety rzetelnych branżowych portali o telekomunikacji nie ma, może za kilka dni ktoś "to" zauważy.
Anonim

Nie dotyczy

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Też mam takie zdanie że ceny rozmów w UE powinny być uwolnione. Ale możesz sobie karte prepaid kupić gdzie chcesz i korzystać z niej jak chcesz 🙂 Owszem wszyscy są zadowoleni - też zauważam pewne "ale"......ale zobaczymy 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Mogę? to zamów mi do domu kartę prepaid z o2 UK lub Orange France (albo podaj info jak mam to zrobić). Nie chodzi mi o zakupu na alegro czy ebay - chcę także europejską fakturę vat.
Anonim

Nie dotyczy

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

A no fakt....tak się nie da....ale tak jak piszesz jest allegro, będąc na wyjeździe też możesz nabyć kartę i z niej korzystać, ale......zobaczymy co z tego wyjdzie i czy jednak za jakiś czas Orange nie podniesie stawek w roamingu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Już marketing Orange robi babole...

https://www.orange.pl/love#roamingglorious

2017.05.15_18h57m16s_001.png

Od kiedy w Orange Love "w kraju" jest stawka za 1MB? tam są schodki albo lejek....

Zgodnie z ramowym cennikiem https://www.orange.pl/medias/sys_master/images/images/hcc/h31/8870295535646/cennik-us-ugi-Orange-Lov... stawka to 0,25 gr za 50kB. 

Anonim

Nie dotyczy

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Marketing rządzi się swoimi prawami - zawsze trzeba czytać dokładnie regulaminy :)!!!

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Ale już słowo "nielimitowane" nabrało nowego sensu, teraz "jak w kraju" się zmienia... ech...