Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

ROZWIĄZANE

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Moze faktycznie masz racje , dzis przegladałem jakies stare opisy na ornage i cos mi wpadło w oko , ale mogłem cos zle zobaczyc 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Zmiany w regulaminach i ilościach mb w planach na abonament -> http://www.telepolis.pl/grafika/newsy/2017-06/4108421375.pdf


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Witam,

Poszukuję inforamcji na temat warunków wprowadzenia RLAH dla firm.

Mam pulę numerów w Orange z planem FIRMA (tylko SIM) - bezpłatne połączenia krajowe (komórkowe i stacjonarne), SMS i MMS (bez stałego pakietu danych). Od operatora otrzymuje odmowę wprowadzenia tych warunków bezpłatnych połączeń w UE.  Motywują tym że posiadam niski abonament i miałem już w umowie obniżone (negocjowane) stawki roamingowe (wychodzące i przychodzące).

Na co mogę się powołać aby te warunki zostały uaktualnione ?

Media wprowadzają w błąd - piszą że Orange znosi roaming - ale nie piszą jakie warunki trzeba spełnić żeby z tego skorzystać.

Proszę o wspracie.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

@Guest2000, nie bardzo rozumiem. Nie możesz korzystać z numerów za granicą w ramach usług jak w kraju ? Jaka taryfa ? Jaki abonament ?


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Mogę korzystać, ale ponosząc opłaty. Zależy mi na zniesieniu tych opłat - skoro mam bezpłatne połączenia w kraju. Operator posługuje się jakimś cennikiem dla planów negocjowanych.

Plan taryfowy to: FIRMA. Nowy zaproponowany cennik roamingowy to: 
http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2006065/4108422644.pdf

Wychodzące: 0,13 zł; Odebrane: 0,00 zł, SMS: 0,04 zł, 1 MB: 0,03 zł.

 

Czy mam szansa wynegocjować zniesienie tych opłat ? Jak się obronić ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

A pytałeś się swojego opiekuna o możliwość zmiany na "alternatywny cennik roamingowy"?
Tylko cenniki alternatywne do 14.06 poza ew. paczkami usług były droższe niż to co masz w pdfie wyżej, a nowszych nie widać jeszcze publicznie.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Będzie ciężko, jedynie przedłużenie umowy i wzrost abonamentu lub zmiana taryfy na wyższą.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Najpierw poszukuję punktów zaczepienia (argumentów) na całkowite zniesinie opłat roamingowych w UE - według RLAH.
Jeżeli się nie uda, to będę próbował aby obniżyli jeszcze ten nowy cennik, ale coś ciężko to widzę.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

A jeśli to nie tajemnica jak jesteś rozliczany w kraju? masz paczki minut/sms/netu czy nolimit czy jakieś stawki?

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

A abonamencie - bezpłatne krajowe rozmowy, SMS, MMS  na krajowe komórki i stacjonarne. Netu nie ma - odpalane są ew. usługi dodatkowo (ile kto potrzebuje).

 

Tu nie mogę tego zrozumieć dlaczego np. Klient Bizesowy czy Kluczowy, nie dostaje tego co prywatny ma w standardzie - a opłaty podobne.