Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

ROZWIĄZANE

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Z tego co pisali będą obserwować zachowania klientów Emotikon: Szczęśliwy Zadałem pytanie na Blogu o osoby, które pracują dorywczo za granicą przez miesiąc i wracają itd. Ciekawe czy ktoś pokusi się o odpowiedź Emotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Zobaczymy, może jakaś odpowiedź padnie 🙂 Ceny Orange dal super, tylko gdzieś coś mi podpowiada że.....konkurencja odstaje, tak jak pisze @Ron Orange dał sobie trochę czasu n aocenę sytuacji....pożyjemy zobaczymy, ale....obym tylko nie wykrakał.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku


pablo_ck napisał(-a):

Zobaczymy, może jakaś odpowiedź padnie 🙂 Ceny Orange dal super, tylko gdzieś coś mi podpowiada że.....konkurencja odstaje, tak jak pisze @Ron Orange dał sobie trochę czasu n aocenę sytuacji....pożyjemy zobaczymy, ale....obym tylko nie wykrakał.


 

Cóż - pies jest pogrzebany w zapisach ustawodawczych UE, do których muszą się dostosować. Ogólnik "roam like at home" tak na prawdę nic nie mówi. Może być tak, że ma to być traktowane 1:1, a mogą korzystać z okazji aby się wypromować trochę przy okazji zmian. 

 

Osobiście powiem, że zmiany te rozwiązują duuuuużo moich problemów, m.in. z nawigacją korzystającą z internetu do omijania korków. Do tej pory miałem do wyboru albo roaming danych (ździerstwo!), albo używanie nawigacji jako interaktywnej mapy i nic poza tym..


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku


Ron napisał(-a):

Z tego co pisali będą obserwować zachowania klientów Emotikon: Szczęśliwy Zadałem pytanie na Blogu o osoby, które pracują dorywczo za granicą przez miesiąc i wracają itd. Ciekawe czy ktoś pokusi się o odpowiedź Emotikon: Szczęśliwy


Możesz sprecyzować pytanie? Na jak długo wracają?
Masz prawo PRACOWAĆ DORYWCZO za granicą. Jeśli jednak, większość czasu spędzasz za granicą, będą doliczane dopłaty. Jeśli wyjeżdżasz na miesiąc do pracy do np. Niemczech, a normalnie jesteś w kraju, to spełniasz założenia - to właśnie m.in. dla Ciebie wprowadzono te zmiany.

 

Jeśli jednak, mieszkasz na stałe np. w Niemczech, a z Polską łączy się tylko Twoje pochodzenie... no to nie. To nie jest oferta dla Ciebie 🙂


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

@Jarek, dokładnie chodzi mi o taki przykład - jak zainteresowany jedzie do pracy na 32 dni i wraca do Polski na np. 40 dni i ponownie jedzie na 32 dni ??

Anonim

Nie dotyczy

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Wydaje mi się że to przejdzie 😜 Fajna opcja dla polskich opiekunek medycznych które własnie mają taki schamet pracy 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Wg mnie taki czas pół na pół nie przejdzie. W cenniku jest zdanie:
"15. Czas przebywania danego numeru w Strefie 1 (czas zalogowania do sieci partnerów roamingowych) oraz korzystanie z usług są przez nas
monitorowane. Możemy naliczyć opłaty dodatkowe wskazane w pkt 16, jeżeli w okresie co najmniej 4 miesięcy Państwa numer telefonu przebywał w
Strefie 1 co najmniej przez połowę tego okresu lub korzystają Państwo kolejno z wielu kart SIM w ramach roamingu. "

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku


Piotrekk85 napisał(-a):
Możemy naliczyć opłaty dodatkowe wskazane w pkt 16, jeżeli w okresie co najmniej 4 miesięcy Państwa numer telefonu przebywał w
Strefie 1 co najmniej przez połowę tego okresu

Czyli 2 miesiące niesustannie telefon bedzie zalogowany do sieci zagranicznej.

Anonim

Nie dotyczy

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Wszystko wyjdzie w praniu 🙂 Ja myślę że takie 30 dni w PL 30 dni w UE przejdzie, oczywiście mogę się mylić, ale.....


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

@Ron: a nie gdzie masz słowo "nieustanne"? 🙂