Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

ROZWIĄZANE

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Oczywiście mam ogromną nadzieję na utrzymanie tematu i zachęcam wszystkich  korzystających po 15 czerwca z roamingu w UE do dzielenia się z nami swoimi opiniami Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Hmm.. próbowałem znaleźć informację samemu, ale strona Orange działa jak działa (najpierw ładowanie bez końca, po to by się dowiedzieć, że informacja jest "chwilowo" niedostępna), zatem zadam pytanie tutaj, może ktoś będzie mądrzejszy. Natomiast czytając forum ciężko znaleźć jednoznaczną odpowiedź.

 

Jadę za miesiąc w trasę wewnątrz UE. Jako abonament mam Smart Plan LTE i ileś-tam GB internetu - dajmy na to 2 (nie pamiętam, włączyłem automatyczne "dorzucanie" kolejnych GB). Jak rozumiem - czy to w Niemczech, czy Włoszech - cały czas będę korzystać z pakietu transmisji danych, które mam przypisane do konta?

 

PS. Jak jest z innymi pakietami, np. muzyką ze Spotify? Jakby nie patrzeć - też to idzie przez transmisję danych..

Anonim

Nie dotyczy

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Tutaj masz pełen regulamin i podane wartości danych jakie będziesz mógł wykorzystać za granicą PL - http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2006016/4108320996.pdf. Z tego co doczytałem to dodatkowe pakiety nie obowiązują na terenie UE - chociaż 100% pewności nie mam.

Anonim

Nie dotyczy

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

ps. skorzystaj z tej strony, podaj swój numer i dostaniesz sms ze wszystkimi informacjami: http://www.orange.pl/kid,4004954913,id,4004954915,article.html


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

2017.05.21_09h26m19s_001.png

Anonim

Nie dotyczy

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku


Piotrekk85 napisał(-a):

2017.05.21_09h26m19s_001.png


@Piotrekk85To już jakaś plaga.....


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Dzięki pablo_ck za pomoc!

 

Co do owego kontaktu - może nawet to wykorzystam, jeśli ceną za to jest słuchanie o światłowodzie przez 2 minuty 😉

Anonim

Nie dotyczy

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

@Piotrekk85, @Anonim wiem że to mała przeginka, ale pisze że tylko jednorazowego kontaktu......Pani dzwoni ja nie odbieram, jest kontakt, jest 🙂 Albo dzwoni i.....przepraszam ale nie jestem zainteresowany nową ofertą 🙂 Ale taki sms od operatora jest dość rzetelną informacją i w razie czego dowodem reklamacji 🙂 JA w swoim abo mam 1 GB danych, w UE mam 2,56 więc.....lepiej chyba korzystać z telefonu w UE 😜 😜


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

To już standard, ale realia się zmieniają i marketing internetowy lepiej działa niż telefoniczny.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Tylko wiesz takie info powinno być na stronie bez żadnej łaski. Cenniki w roamingu są ogólne. Jak traktować np. abonamenty co ktoś ma powiedzmy 200 minut, a nielimitowane rozmowy są usługą dodatkową?
Kolejna kwestia to plany Smart Plan Halo (pierwszej i drugiej generacji). One miały schodki. To są teraz schodki w roamingu? łącznie z lejkiem?
Podobnie plany Smart Plan II - nie jest wyszczególniony w tabelce w cenniku roamingowym. Więc powinno być jak w kraju. Czyli także lejek po schodku?
Są jeszcze plany mniej popularne czy z innym mechanizmem, jest multum usług dodatkowych... takich odpowiedzi nie ma na dziś 😞