Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

ROZWIĄZANE

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku


Piotrekk85 napisał(-a):
Marketing Orange już poniosło i dalej...

Co masz na myśli, jakieś nowinki ? Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Wejdź na stronę główną orange.pl z komórki. Ktoś zgubił na banerze słowo "roaming", więc daje full nolimit w UE. Także w kraju, na stacjonarne i międzynarodowe, nielimitowany internet...

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 107
  • 117
  • 1

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Luknąłem na treść rozporządzenia, ale bez speców i prawników raczej ciężko to wszystko rozkminić, także daję sobie spokój. To nie regulaminy opów. 😉

Po tym co zrobiło Orange względem postpaid i prepaid, jednocześnie w pełni (prawdopodobnie) dostosowując cenniki do rozporządzenia, wnioskuję, że chcą po prostu dać bonus klientom abo. Zawsze to oni narzekają, że za ponad dwie dyszki karciarze dostają wszystko no limit, a ich się goli. Także nie mam zamiaru skarżyć się UKE, bo nie mam podstaw. A i tak jest lepiej niż było i wydaje się to uczciwe. Nie mam też zamiaru ładować się w umowę i dopłacać za to, że czasem wyjadę za granicę. Zobaczymy jak to się rozwinie.

Jedynie tak jak już pisałem, liczę za miesiąc na nowe pakiety w roamingu. Byłoby fair.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

@Rogi: ale spójrz też na to, że obcokrajowiec bez dochodu w Polsce może mieć problem z kupieniem abonamentu w Polsce (nie tylko w Orange). A prepaid zarejestrować może każdy.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 107
  • 117
  • 1

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Ale czy obcokrajowiec w Polsce potrzebuje dzwonić dużo za granicę? Po to ma pakiety danych, żeby nie płacić dodatkowo za połączenia i korzystać z komunikatorów.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Przyjeżdża do PL, kupuje abo tylko sim za 7 euro i ma nolimit w UE. O to chyba całe te wszystkie dyskusje i ograniczenia.
Anonim

Nie dotyczy

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Ja osobiście dużo nie wymagam....ale dla klientów prepaid mogłaby być darmowa paczka np. 250 minut na połączenia przychodzące, później 0,05 gr, 200 minut na połączenia wychodzące, później 0,29 gr i 1 GB danych, później 10gr/1mb - taka paczka mogłaby być przyznawana klientom którzy np. cyklicznie korzystają z pakietów no limit w ofercie na kartę przez okres 6 msc. Ważność takiego "pakietu" wynosiłaby rok - co roku w/w wartości odnawiałaby się. 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Dziękuję za odpowiedź. Dyskryminuje Orange posiadaczy kart prepaid. Takie zasady, że trzeba płacić dodatkowo są sprzeczne z regulacjami UE. Zgodnie z nimi jak w kraju tak w UE. Będzie Orange musiało to zmienić.

 

Pozrawiam 

Anonim

Nie dotyczy

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Czy będzie musiało zmienić to Orange??? Musiałaby zapaść decyzja UKE lub i Komisji Europejskiej. Pożyjemy zobaczymy co z tego wyjdzie. Oby tylko nie za jakiś czas podwyżki i zmiana regulaminów. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

@Anonim: w kwestii formalnej - połączenia odebrane w roamingu UE na prepaidzie są za free w ramach FUP, więc pakiet chyba zbędny.