Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja Orange Voip wyłącza dzwonek telefonu


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 43
  • 21
  • 0

Aplikacja OrangeVoip wyłącza dzwonek telefonu

Nareszcie bo aplikacja jest uzywana uzywam jej na 2 tel.:) i musi działac dobrze


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6107
  • 109

Aplikacja Orange Voip wyłącza dzwonek telefonu

Mam dwie wiadomości: dobrą i... "mniej dobrą", ale po kolei:

 

Słuchamy Was i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom - dzięki Wam błąd został rozpoznany, programiści już wiedzą, jak go naprawić i zostanie naprawiony. To ta dobra wiadomość.

 

Ponieważ telefon może zadzwonić, gdy prowadzicie rozmowę przez aplikację to aby nie "huknąć" Wam do ucha, gdy trzymacie telefon przy głowie - aplikacja musi wyciszać dzwonek w trakcie prowadzenia przez nią rozmowy. No i niestety, w przypadku niektórych wersji systemu czy też urządzeń nie udaje się przywrócić dzwonka po jego wyciszeniu.

 

"Mniej dobra wiadomość" jest taka, że napisanie poprawki i jej opublikowanie jest szacowane na okres... od 3 do 6 miesięcy od teraz. Przepraszamy i możemy już tylko prosić Was o cierpliwość.

 

 

A przy okazji - jest szansa, że na początku przyszłego roku będziemy mogli udostępnić Wam do testów podobną aplikację dla usług mobilnych, ale o tym będziemy mogli powiedzieć więcej dopiero za kilka tygodni 😉


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 43
  • 21
  • 0

Aplikacja Orange Voip wyłącza dzwonek telefonu

Miło ale strasznie długo będą to rozwiązywać. Przecież to można zrobić szybko. Mało tego ta aplikacja wycisza dzwonek obrazu po włączeniu a nie jak ktoś dzwoni.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17909
  • 186

Aplikacja Orange Voip wyłącza dzwonek telefonu

@Artur... początek roku - najpóźniej koniec pierwszego kwartału ?? Wiesz że ja wchodzę w testy ... możesz mnie wpisać na listę hard user - crash tester do każdych FUTów, gdzie potrzeba takich typów jak ja.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6107
  • 109

Aplikacja Orange Voip wyłącza dzwonek telefonu


Patryk88 napisał(-a):
Miło ale strasznie długo będą to rozwiązywać. Przecież to można zrobić szybko. Mało tego ta aplikacja wycisza dzwonek obrazu po włączeniu a nie jak ktoś dzwoni.

Mogłem coś pokręcić jeśli chodzi o wyjaśnienie problemu, za to nasi programiści na pewno nic nie pokręcą 🙂 Niestety mają też dużo innych zadań, więc Orange Voip musi poczekać w kolejce...

 

 

@Misiek62, super, że na Ciebie zawsze można liczyć 🙂 Gdy tylko wejdziemy w fazę testów to będę o Tobie pamiętał.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 24
  • 2

Aplikacja Orange Voip wyłącza dzwonek telefonu


Patryk88 napisał(-a):
ta aplikacja wycisza dzwonek obrazu po włączeniu a nie jak ktoś dzwoni.

Sprobuj aplikacji Sound Profile. Ja jej uzywam do wyciszania tel o okreslonych porach i zauwazylem ze wymusza ona swoje ustawienia na systemie gdy zmienia sie cos poza nia. Moze zmiany innej aplikacji tez bedzie "korygowac". https://play.google.com/store/apps/details?id=Orion.Soft&hl=pl

 

PS.


Artur napisał(-a):

Gdy tylko wejdziemy w fazę testów to będę o Tobie pamiętał.

Jak coś to tez chętnie pisze się na testy 😉


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6107
  • 109

Aplikacja Orange Voip wyłącza dzwonek telefonu

Ok! 🙂 Wstępnie testy będą w okresie luty-marzec, dam Wam znać, gdy już będą potwierdzone 🙂

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17909
  • 186

Aplikacja Orange Voip wyłącza dzwonek telefonu

@Artur, @Wtorek, dzisiaj znowu zainstalowałem sobie Orange VoIP na mojej "słuchawce" ... telefon dla oszczędności baterii mam z wygaszaczem... traf chciał dzwonił ktoś do mnie na domowy (jestem w pracy) ... i chciałem odebrać, ale praktycznie nie dałem rady, bo sygnalizacja połączenia migała mi przez ekran blokujący co uniemożliwiło odblokowanie - niestety używam blokady hasłem, żeby mi w kieszeni się "samo nie odblokowywało i łączyło, nie daj ... nie wiadomo z kim" ... więc ani odblokować ani przesunąć "zielonej słuchawki" nie mogłem 😞 ... może przed nowymi wersjami ktoś to przetestuje... Jakby co to mój phon to Sony M4 Aqua. Wersja Android 5.0 poziom poprawek zabezpieczeń Androida 2015-11-01 😉  jeśli jeszcze jakieś info się przyda oczywiście służę 😄

 

Chyba nie przesadziłem otagowując Wtorka 😉 daaaaaawno się nie odzywał... to może tym go zmobilizuję, nawet jeśli ta apka to nie jego działka 😉

 


Zespół Nasz Orange
  • 2880
  • 11440
  • 150

Aplikacja Orange Voip wyłącza dzwonek telefonu


Misiek62 napisał:

telefon dla oszczędności baterii mam z wygaszaczem... (...) i chciałem odebrać, ale praktycznie nie dałem rady, bo sygnalizacja połączenia migała mi przez ekran blokujący co uniemożliwiło odblokowanie - niestety używam blokady hasłem, żeby mi w kieszeni się "samo nie odblokowywało i łączyło, nie daj ... nie wiadomo z kim" ... więc ani odblokować ani przesunąć "zielonej słuchawki" nie mogłem 😞 ... może przed nowymi wersjami ktoś to przetestuje... Jakby co to mój phon to Sony M4 Aqua. Wersja Android 5.0 poziom poprawek zabezpieczeń Androida 2015-11-01 😉  jeśli jeszcze jakieś info się przyda oczywiście służę 😄


@Misiek62

Zrobiłem test u siebie Emotikon: Szczęśliwy. Aparat: Huawei P9 na Android 6.0. Ustawiona blokada ekranu. Na 'zieloną słuchawkę' należy nacisnąć. Połączenie odebrałem:

 

Orange VoIP.png

To raczej kwestia indywidualnych ustawień na Twoim aparacie.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17909
  • 186

Aplikacja Orange Voip wyłącza dzwonek telefonu

Dzięki @Wiktorze 🙂 nie będę specjalnie wywoływał połączenia żeby przetestować jak u mnie się to sprawdzi... ale to miganie mi przeszkadzało. Pewnie masz rację że duże znaczenie mają indywidualne ustawienia.... do tego jakieś "osobnicze" zachowania konkretnego modelu... i marki.

Dopóki znowu nie odinstaluję apki, postaram się zapamiętać Twoją podpowiedź i spróbować czy zadziała 😄

a odinstalowywanie robię gdy mi system "krzyczy" że ma mało pamięci i nie chce czegoś zaktualizować.

 

Update, w nawiązaniu do tematu... apka nadal przerzuca status dźwięku na "cichy" 😞