Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Środy z Orange - więcej niż 2 pary na raz


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5483
  • 18234
  • 186

Środy z Orange - więcej niż 2 pary na raz

Zwracam się do Orange z propozycją wprowadzenia ułatwień dla posiadaczy większej liczby numerów w Orange, którzy w ramach  "zamawiania" i/lub "kupowania" (płatność) chcąc skorzystać z propozycji "środy z orange" muszą przeprowadzać te procesy dla każdego z numerów osobno. Oczekiwałbym opracowania mechanizmu, dzięki któremu, (oczywiście po jakiejś weryfikacji) udałoby się zamówić/kupić dozwoloną ilość par biletów w ramach jednej procedury. Pisząc o zakupie mam na myśli wprowadzoną przez Multikino możliwość zakupu on-line takich biletów - z akcji środy z Orange - w taki sposób, że po zamówieniu np. 4 (bo mam 2 mobilne numery na swoim koncie) biletów, mógłbym zapłacić za nie jedną transakcją. 

 

@Artur - pomyśl proszę gdzie przekazać mój postulat... 😉

 

PS. Jak mam dodać etykietę 😉 ?? Dostępne mi nie leżą 😄 Chyba, że wybrałem zły dział. Jeśli tak to proszę Modów o przenosiny @Mikołaj, @Rafał@Wiktor - wiecie co zrobić 🙂

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32701
  • 38302
  • 1382

Środy z Orange - więcej niż 2 pary na raz

@Misiek62: a nie taniej kupić bilet grupowy? czy chodzi Ci o różne seanse?

Zespół Nasz Orange
  • 1124
  • 8062
  • 81

Środy z Orange - więcej niż 2 pary na raz

@Misiek62 etykieta już dodana 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5483
  • 18234
  • 186

Środy z Orange - więcej niż 2 pary na raz

@Piotrekk85 nie widzę w cenniku pozycji bilet grupowy, a nie chodzi mi o bilety dla uczniów, tylko dla licznej rodziny...

Generalnie nawet "załatwianie" kodu na "środy w Orange" dla 4 osób wymaga użycia dwóch telefonów, a jeśli mam możliwość (dwa abonamenty, stacjonarny) "zaklepania" promocyjnych biletów dla 6 osób i chciałbym pójść ze znajonymi to muszę trzy razy powtarzać "akcję" uzyskania kodu, potem przy kasie trzy razy to samo... dlatego zgłosiłem propozycję, żeby zrobić jakiś myk umożliwiający weryfikację uprawnień (abonamentów) przy jednym "logowaniu" potem łączne opłacenie... Ciut ergonomii.