Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

wysoki ping

ROZWIĄZANE

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

wysoki ping

Pokaż parametry z routera po tym restarcie, miałeś w ogóle rozłączenie neta po tym?

 

Wykonaj też tracert do np. wp.pl


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 29
  • 8
  • 2

wysoki ping

Powiem tak, śmiech na sali. Technik skrócił mi prędkość z 11-12Mb do 3.
Mówił, że na 7, więc się zgodziłem, oczywiście w celu poprawienia pingu. I co? nic, ping jest jeszcze gorszy, a prędkość no wyobrazcie sobie z 11 do 3, w dodatku zostałem przez niego oszukany. Dzwoniłem oczywiście do nich, żeby mi ustawili tak jak było, ale powiedzieli, że im to zajmie do 10 dni. Serio, popełniłem błąd podpisując umowę i będę odradzał każdemu tą ''firme''

Anonim

Nie dotyczy

wysoki ping

Zjechane z prędkością i to się powinno piąć w górę. Jak to teraz wygląda?

Nie ma instrukcji jak to się robi, żeby sobie poczytać klient się wkurza technicy nie przekazują co robią i dlaczego tak to robią. I to tak "dziadostwo" działa.

Praktycznie może być tak, że DLM nie będzie chciał ustawiać mniejszego pingu bez drastycznie przyciętej prędkości. U mnie trenowałem to swego czasu na swojej linii mnie ustawiało 35ms najmniej tak automat uśredniał po okresie stabilizacji na poprzedniej karcie. Jeszcze jest kwestia samych kart DSLAM, ale na forum to musiał by się technik wypowiadać na temat co jak powinno wyglądać i co z czego wynika.

Anonim

Nie dotyczy

wysoki ping

Czy moja laicka wiedza w temacie da komuś możliwość wypowiedzenia się na test zrobiony przeze mnie dzisiaj? "Z czym to się je?" Mam 10 neo.

ping-bing, bingo...wszystko jedno dla mnie


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

wysoki ping


burebusek napisał(-a):

Czy moja laicka wiedza w temacie da komuś możliwość wypowiedzenia się na test zrobiony przeze mnie dzisiaj? "Z czym to się je?" Mam 10 neo.

ping-bing, bingo...wszystko jedno dla mnie


@Anonim  wygląda na to, że PING masz niestety wysoki, ale ... jeżeli nie grasz w żadne sieciówki, gdzie prędkość reakcji na zmiany na serwerze jest istotna dla przetrwania 😉 .. i nie odczuwasz dyskomfortu w prędkości ładowania się stron itp. to nie darł bym szat.

Anonim

Nie dotyczy

wysoki ping

@Anonim trochę spory ping 48ms jak dla Neostrady zobacz jak  wygłąda przez komende cmd ping -t wp.pl ?

Anonim

Nie dotyczy

wysoki ping


vdsl2 napisał(-a):

@burebusek trochę spory ping 48ms jak dla Neostrady zobacz jak  wygłąda przez komende cmd ping -t wp.pl ?


@Anonim, tak wygląda.

ping -t wp.pl

Anonim

Nie dotyczy

wysoki ping

@Anonim to ja mam 15/16 ms też tyle miałem na ADSL.

Anonim

Nie dotyczy

wysoki ping

 


@burebusek  wygląda na to, że PING masz niestety wysoki, ale ... jeżeli nie grasz w żadne sieciówki, gdzie prędkość reakcji na zmiany na serwerze jest istotna dla przetrwania 😉 .. i nie odczuwasz dyskomfortu w prędkości ładowania się stron itp. to nie darł bym szat.

@Misiek62, dzięki wielkie. Tobie @Anonim też dziękuję. Nie gram i tylko strony MO oraz NO dłużej wczytuje. Nie przeszkadza mi, bo szczęśliwi emeryci czasu nie liczą Emotikon: Bardzo szczęśliwy


 

Anonim

Nie dotyczy

wysoki ping


burebusek napisał(-a):

 

@Misiek62, dzięki wielkie. Tobie @vdsl2 też dziękuję. Nie gram i tylko strony MO oraz NO dłużej wczytuje. Nie przeszkadza mi, bo szczęśliwi emeryci czasu nie liczą Emotikon: Bardzo szczęśliwy


 


@Anonim Ja też nie gram a jak masz w loginie do Neostady xxxxxxxx@neostrada.pl/ipv6 czy bez ?