Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

lagi podczas grania online ? utrata pakietów ?

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

lagi podczas grania online ? utrata pakietów ?

Witam ostatnio mam problem podczas grania w jedną z gier online chodzi tu o World of Tanks napisałem do nich do supportu i mi kazali  zbadać gre pingplotterem i wg check i wysłałem im raporty z tych programów i powiedzieli mi że to wina mojego łacza .

Jest to troche dziwne bo lagi zaczeły się od ostatniej aktualizacji 9.17.1 i występują codziennie a wcześniej przez wszystkie lata było wszystko w jak najlepszym porządku .

To nie wszystko wielu graczy rozpisuje się na forum gry że mają ten sam problem.

Czy to faktycznie wina mojego łacza sam nie wiem i chce to ustalić .

  Czy warto zadzwonić na infolinie orange żeby przyjżeli się czy łącze działa prawidłowo ?  

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

lagi podczas grania online ? utrata pakietów ?

W ostatnich miesiącach pracowaliśmy nad poprawą jakość połączeń z serwerami gier i powyższe problemy nie powinny już występować. Oznaczamy ten temat jak rozwiązany.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

lagi podczas grania online ? utrata pakietów ?

możesz sam na mój Orange wykonać diagnostykę łącza

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

lagi podczas grania online ? utrata pakietów ?

w którym miejscu to znajde bo nie moge tego znależc mozesz podac dokladna scierzke 

możesz powiedzieć gdzie to jest bo w mój orange tego nie widze ?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

lagi podczas grania online ? utrata pakietów ?

Może po prostu ściągnij program WinMTR i wklej tam IP serwera WOT'a i prześlij tu wynik. Wykonasz tym programem diagnostykę krok po kroku od ciebie z routera, do tego serwera, zobaczymy gdzie zwiększa się ping i dochodzą straty pakietów.

 

 


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

lagi podczas grania online ? utrata pakietów ?

W ostatnich miesiącach pracowaliśmy nad poprawą jakość połączeń z serwerami gier i powyższe problemy nie powinny już występować. Oznaczamy ten temat jak rozwiązany.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 164
  • 75
  • 0

lagi podczas grania online ? utrata pakietów ?

Jakby co takie są adresy serwerów do tej gry -

EU1 - Bavaria, Germany (login.p1.worldoftanks.eu) (213.252.131.21, 213.252.131.31, 213.252.131.41, 213.252.131.51)
EU2 - Amsterdam, Netherlands (login.p2.worldoftanks.eu) (185.12.240.100, 185.12.240.110, 185.12.240.140, 185.12.240.150)

więc każdy może u Siebie przetestować.