Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wzrost pingu i pogorszenie jakości połączenia w ostatnich tygodniach

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 72
  • 170
  • 0

Wzrost pingu i pogorszenie jakości połączenia w ostatnich tygodniach

Ok, done. Wiem, że trudno coś wymyślec konstruktywnego, jednak zgłoście im nie rozwiązuje sprawy bo jw, nie da się sensownie przebić z tematem przez infolinię. Musiałby być ewentualnie kontakt do kogoś/ komórki orange która się tym zajmuje 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21543
  • 173

Wzrost pingu i pogorszenie jakości połączenia w ostatnich tygodniach

@Szkieletor 

Piszesz dość chaotycznie, ale chyba zrozumiałem za pierwszym razem. Nie chodziło mi o meritum tylko o technikalia. Z problemem zwiększenia czasu na odpowiedź o 10ms się osobiście nie zmagam (pewnie dlatego że nie gram), doradzałem Ci tylko zapoznanie się z zasadami oznaczania "rozwiązań", bo wydawało mi się że zwyczajnie nie wiesz jak to tu działa. I tyle. A w temacie zgłaszania do moderacji - myślę że po doprecyzowaniu @slav72 wszystko jest jasne.

Na "pingi" na pewno nic nie poradzimy.

https://nasz.orange.pl/t5/O-spo%C5%82eczno%C5%9Bci/Zasady-Nasz-Orange/td-p/45

 

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 72
  • 170
  • 0

Wzrost pingu i pogorszenie jakości połączenia w ostatnich tygodniach

To ty piszesz chaotucznie, czasem cie czytałem 🙂 mniejsza o to.

 

Nie wiem co masz na msli "na pingi nic nie poradzimy", raczej nie oczekujemy od ciebie byś przyszedł i nam naprawił.

 

 

Raczej chodziło o to że rozwiązaniem byłaby jakas informacja, jesli ktoś coś wie- np ze zmieniło się coś u orange lub może to sieć playstation sama w sobie.

 

Ewentualnie kontakt do komórki orange, jesli taka istnieje która się zajmuje społecznością. 

 

Ok. W każdym razie jesli ktoś ma jakieś info to chętnie przeczytam


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21543
  • 173

Wzrost pingu i pogorszenie jakości połączenia w ostatnich tygodniach


@Szkieletornapisał(-a)

To ty piszesz chaotucznie, czasem cie czytałem 🙂 mniejsza o to.

 

Nie wiem co masz na msli "na pingi nic nie poradzimy", raczej nie oczekujemy od ciebie byś przyszedł i nam naprawił.

 

 

Raczej chodziło o to że rozwiązaniem byłaby jakas informacja, jesli ktoś coś wie- np ze zmieniło się coś u orange lub może to sieć playstation sama w sobie.

 

Ewentualnie kontakt do komórki orange, jesli taka istnieje która się zajmuje społecznością. 

 

Ok. W każdym razie jesli ktoś ma jakieś info to chętnie przeczytam


Tu możesz zgłaszać dane w temacie, tuczność dowolna:

 

https://nasz.orange.pl/t5/Og%C5%82oszenia/Gaming-po%C5%82%C4%85czenia-z-serwerami/td-p/292245

 

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 72
  • 170
  • 0

Wzrost pingu i pogorszenie jakości połączenia w ostatnich tygodniach

Nice. To jest jakiś konkret. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 79
  • 212
  • 0

Wzrost pingu i pogorszenie jakości połączenia w ostatnich tygodniach

Ja również zauważyłem pogorszenie jakości w ostatnich tygodniach, niby ping jest w porządku (20-30), a czuję jakby był 200 ms. Właściwie z Orange można sobie pograć tylko o 5-6 rano. Koło południa robi się gorzej, a pod wieczór można sobie darować granie w gry, które wymagają szybkiego łącza.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 72
  • 170
  • 0

Wzrost pingu i pogorszenie jakości połączenia w ostatnich tygodniach

Nie no, to tak nie mam, widzę tylko ciut wyższe cyferki. Różnicy w praktyce nie czuję bo ciężko poczuć 23 ms na 26 w Fifie... 

 

W jakiej grze tak masz? 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 72
  • 170
  • 0

Wzrost pingu i pogorszenie jakości połączenia w ostatnich tygodniach

Niestety ale sprawa postępuje. Jak tak dalej pójdzie to do grania będzie lepsze lte, lol

 

FIFA dla przykładu miała 23 ms u mmie, potem stałe 26, tersz już stałe 28, idziemy w górę 

 

Cyferki jak widzę regularnie w innych grach też podskakuja, niewiele jednak miarowo i konsekwentnie. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Wzrost pingu i pogorszenie jakości połączenia w ostatnich tygodniach

@Szkieletor wszędzie inflacja, nawet ping rośnie 🤔🤗


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 72
  • 170
  • 0

Wzrost pingu i pogorszenie jakości połączenia w ostatnich tygodniach

Właśnie jak tak będzie to ja przeskakuje na tmobile. O ile tam naprawili imbe bo było tak

 

https://youtu.be/Wdb4tgNH7RY

 

TRoche problem jest ze znalezieniem opinii o innych dostawcach, o orange jest bardzo dużo