Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Transmisja danych - problem z niektórymi grami


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 15
  • 4
  • 0

Transmisja danych - problem z niektórymi grami

#karta #transmisjadanych 

Witam. Numer na kartę w Orange mam od roku. Problem jest taki, że nie działają mi niektóre gry przy transmisji danych.  Te co potrzebują mniej danych działają te co więcej- nie . W tym jest problem. Internet jest, ważność konta jest, zasieg jest. W ustawieniach mam włączony Punkt dostępu Orange Internet. Nie wiem już co robić, myślałem że to przez telefon ale mam nowy a problem dalej jest.  Robiłam test internetu to cały czas jest n/a jakby w ogóle go nie było.Pomocy!

________________
* Przeniesione z działu Sieć i dostępność usług – Rafał

24 ODPOW. 24

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12931
  • 53142
  • 617

Transmisja danych - problem z niektórymi grami

@Zoe0703Jakbyś mógł dokładniej opisać które gry i jak "nie działają". Jakie są objawy? Na jakim sprzęcie działa karta?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 15
  • 4
  • 0

Transmisja danych - problem z niektórymi grami

@agat13 

Gry typu Wild rift, rise of kindgom. Nie działają w sensie ładuje się a potem wyskakuje iż połączenie jest niestabilne i od nowa to samo. Gdy jest WiFi wszystko jest okej. A gdy gram w gry które potrzebują mniej danych wszystko jest ok. Telefon to samsung Galaxy a32 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12931
  • 53142
  • 617

Transmisja danych - problem z niektórymi grami

@Zoe0703Jakie prędkości osiągasz na tej karcie po sieci mobilnej? Prawdopodobnie zasięg jest za słaby i jeśli po wifi lokalnie działa, znaczy problem nie jest fizycznie z grą czy serwerem, a z możliwościami transmisji danych. Sprawdź to na aplikacji pomocniczej NetMonster i znajdź najlepszy (najsilniejszy) sygnał w mieszkaniu/domu i zerknij tam czy się poprawiło


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 15
  • 4
  • 0

Transmisja danych - problem z niektórymi grami

@agat13 zasięg najwiekszy z tego co kojarzę to 900b/s i to jak coś mi się pobiera. Okej zerknę. Aczkolwiek byłam ostatnio w innym mieście i to samo. 😕 dam znać jak sprawdze. Dziękuję bardzo!


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 15
  • 4
  • 0

Transmisja danych - problem z niektórymi grami

@agat13 sprawdziłam ale kompletnie nic z tego nie rozumiem. Na pasku powiadomień pokazuje mi 2cc i pisze 10mhz nie mam pojęcia co to znaczy 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5485
  • 22072
  • 181

Transmisja danych - problem z niektórymi grami

@Zoe0703 

Skoro Twój telefon szwankuje (jak piszesz ma problem z utrzymaniem połączenia internetowego na przyzwoitym poziomie) a sama nie potrafisz problemu zdiagnozować to musisz udać się do serwisu i tam swój problem przedstawić.

W tej sytuacji moim zdaniem zdalnie raczej nic się nie pomoże.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12931
  • 53142
  • 617

Transmisja danych - problem z niektórymi grami

@Zoe0703  wrzuć screena z aplikacji, zobaczymy


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Transmisja danych - problem z niektórymi grami

Dalej nw na jakim pasmie czy na 1 czy agregujrsz kilka pasm. Dalej nie wiemy jaki masz zasięg znajdziesz te informacje w aplikacji która kolega podaje albo w ustawieniach telefonu powinnaś mieć zakładkę informacje i powinno być o sieci mobilnej. Powinno pisać dBm przy tym. Tym określamy tzw zasięg. Jest jeszcze kilka parametrow. Najprościej screena z apki wrzucić. A co do prędkości neta jeśli faktycznie masz 900b/s to mega słabo. Rozumiem że też próbowałas zrobić testa na speedtest i pisało ci n/a czasem tak się dzieje sproboj odpalić przeglądarkę w trybie incognito z czasem tak się dzieje że przeglądarki mają problem z speedtest em jak się zrobi na incognito nagle działa i mierzy prawidłowo. Miałem tak nieraz i to na kilku sieciach więc wsumie nw od czego to zależy ale czasem tak się dzieje.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 15
  • 4
  • 0

Transmisja danych - problem z niektórymi grami

@agat13 

Screenshot_20220103-161405_NetMonster.jpg

Screenshot_20220106-155724.jpg

Screenshot_20220106-155734.jpg

I tak cały czas jest z tym błędem