Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Transmisja danych - problem z niektórymi grami


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 15
  • 4
  • 0

Transmisja danych - problem z niektórymi grami

Screenshot_20220106-195816_PRO Speed Test.jpg

 To jest w aplikacji, nic nadal nie działa @agat13 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22112
  • 181

Transmisja danych - problem z niektórymi grami

@Zoe0703 

Coś jeszcze Cię powstrzymuje przed wciśnięciem przycisku "Start"? Przecież koledzy dopominają się o wynik tego testu, nie o to jak wygląda strona na której można go zrobić. Ponawiam sugestię odpuszczenia sobie tej katorgi i udania się do serwisu.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Transmisja danych - problem z niektórymi grami

no to inne przeglądarki próbuj . na jednych mi dziala na innej nie . a na jeszcze innej tylko w incognito i z innym operatorem. cóż bez prób nie dowiesz sie niczego. próbuj roznych przegladarek i roznych trybów .Czasem tak bywa i juz. A jak nie to proboj z apka mobilną tam zawsze działa


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 15
  • 4
  • 0

Transmisja danych - problem z niektórymi grami

@j131 klikam start ale nie ładuje się nic i wyskakuje błąd tak jak na zdjęciach powyżej. Udam się do serwisu ale ile to będzie kosztować (?) Tym bardziej że nie mam abonamentu tylko numer na kartę, telefon tak samo nie jest z Orange. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22112
  • 181

Transmisja danych - problem z niektórymi grami

@Zoe0703 

Na zrzucie ekranu z dużym "Start" na środku nie widać błedu więc nie sposób się do tego co piszesz odnieść. Nie mam pojęcia ile będzie kosztować diagnostyka. Raczej za darmo nikt jej nie zrobi. To czy telefon jest na kartę czy na abonament jest bez znaczenia, chodzi o diagnostykę aparatu telefonicznego.