Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rockstar games


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 10
  • 0

Rockstar games

Od jakiegoś czasu mam problem ze stroną social club i aplikacją rockstar games. Gdy otwieram stronę social club nie ładuje sie a aplikacja otwiera się w trybie offline. Support rockstar kazał mi się skontaktować. Podejrzewam że to problem ze stałym IP czy jest szansa je zmienić?

4 ODPOW. 4

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12790
  • 52629
  • 603

Rockstar games

@bartek28 Jaką masz usługę? Mobilną, stacjonarną. Z iloma adresami i jakim modemem/routerem? 

Od tego zależą nasze podpowiedzi...Może np zacznij od wyczyszczenia ciasteczek przeglądarki i wymuszenia IPv4? To rady w ciemno...


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 10
  • 0

Rockstar games

Usługa stacjonarna funbox 2.0.

ciasteczka wyczysciłem a ipv4 juz dawno wymusiłem

 

________________

Edytowałem post scalając wpisy - Rafał


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12790
  • 52629
  • 603

Rockstar games

@bartek28 Jeśli to FB2, to łącze ADSL/VDSL, miedziane. Teoretycznie adres IP jest zmienny i możesz w menu modemu to sprawdzić. Wyłączając kilka razy z zasilania (restartując modem) możesz zweryfikować, czy zmieni się IP. Weryfikować możesz również przez stronę  wyszukując frazę w googlach: jakie jest moje IP. To tyle w kwestii samego adresu. 

Warto sprawdzić otwieranie się tej strony na niezależnym sprzęcie (laptop) i koniecznie po kablu ethernet, aby wyeliminować np problemy z szyfrowaniem na wifi.

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

Rockstar games

Hej @bartek28

zerknij do tego linka są tam sposoby jak naprawić ten błąd:  Błąd trybu offline programu Rockstar Games

https://www.hatauzmani.com/pl/blad-trybu-offline-programu-rockstar-games-launcher 

3 sposoby to:

1) Wyłącz modem- odczekaj 20 sekund, a następnie włącz go ponownie. Po tym procesie uruchom Rockstar Games jako administrator i zaloguj się.

2) Usuń Social Club

Możemy pozbyć się tego problemu, całkowicie usuwając folder Social Club hostowany w Rockstar Games, który znajduje się w folderze dokumentów Windows. Dla tego;

  1. Zamknij całkowicie program Rockstar Games.
  2. Włącz ten komputer.
  3. Otwórz Moje dokumenty po lewej stronie.
  4. Otwórz folder Rockstar Games.
  5. Opróżnij kosz, usuwając plik Social Club z folderu.

Po tym procesie uruchom aplikację Rockstar Games jako administrator.

3) Wyczyść pamięć podręczną DNS

Ponieważ ten błąd jest związany z połączeniem internetowym, możemy pozbyć się problemu, czyszcząc pamięć podręczną dns.

  • Wpisz cmd na ekranie wyszukiwania początkowego i uruchom jako administrator.
  • Wpisz polecenie ipconfig /flushdns w wierszu polecenia i naciśnij klawisz Enter.
  • Po tym procesie pokaże, że pamięć podręczna DNS została pomyślnie wyczyszczona.
  • Następnie wpisz ponownie polecenie netsh winsock reset na ekranie wiersza polecenia i naciśnij enter.

Po tym procesie uruchom ponownie komputer i uruchom Rockstar Games jako administrator.

Może coś to pomoże

Pozdrawiam 🙂