Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z League of Legends


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 27
  • 0

Problem z League of Legends

Witam

Mam problem z gra online League of Legends, otoz po wyborze postaci gra nie zawsze laczy.

Zdaje sobie sprawe ze moim problemem sa najprawdopodobniej zablokowane porty, i pisalam oraz dzwonilam w tej sprawie do Orange jednak nie sa w stanie oni mi pomoc.

Ogolnie to prosilam o przekierowanie portow na Riot Games/Riot Direct czyli na serwisy gry, szkoda tylko ze doradcy z ktorymi mialam stycznosc nie mieli pojecia o czym mowie..

 

Czy moze ktos pomoc w rozwiazaniu mojego problemu lub czy mial ktos podobny problem?

Dodam ze gram na serwerach euw nie eune.

28 ODPOW. 28

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2362
  • 9812
  • 83

Problem z League of Legends

Hej @Sayia 

zerknij to tego tematu League of Legends nie uruchamia się po wybraniu bohatera podsyłam linka: https://pogotowie-komputerowe.org.pl/league-of-legends-nie-uruchamia-sie-po-wybraniu

Może ci to pomoże 🙂


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 27
  • 0

Problem z League of Legends

Dzieki, ale probowalam juz tych rozwiazan a takze innych podrzuconych przez wsparcie Riot games.

Nic nie zadzialalo..


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2362
  • 9812
  • 83

Problem z League of Legends

@Sayia Czasami porty, które muszą akceptować połączenia przychodzące od serwerów League of Legends, są domyślnie zamknięte w danym routerze. W takim wypadku trzeba przekierować je ręcznie. Tutaj masz  w linku jak przekierować porty ręcznie https://support-leagueoflegends.riotgames.com/hc/pl/articles/4407290569747-Rozwi%C4%85zywanie-proble... 

Może to ci pomoże 🙂


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5466
  • 22015
  • 179

Problem z League of Legends


@Sayianapisał(-a)

...

gra online League of Legends, otoz po wyborze postaci gra nie zawsze laczy

Skoro "nie zawsze" to znaczy że czasem się łączy?

Zdaje sobie sprawe ze moim problemem sa najprawdopodobniej zablokowane porty

Na podstawie czego to wnosisz? Gdyby LoL wymagała otwarcia specyficznych portów przychodzących, to nie działałaby nigdy a nie tylko czasem.

, i pisalam oraz dzwonilam w tej sprawie do Orange jednak nie sa w stanie oni mi pomoc.

Ogolnie to prosilam o przekierowanie portow na Riot Games/Riot Direct czyli na serwisy gry, szkoda tylko ze doradcy z ktorymi mialam stycznosc nie mieli pojecia o czym mowie..

Ja też nie mam pojęcia co masz na myśli.

Czy moze ktos pomoc w rozwiazaniu mojego problemu lub czy mial ktos podobny problem?

Dodam ze gram na serwerach euw nie eune.


Na stronach wsparcia nic nie piszą o konieczności otwierania jakichkolwiek portów, ale może dostałeś jakieś wytyczne w tej sprawie?

https://support-leagueoflegends.riotgames.com/hc/pl/articles/115002832247#i2

 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 27
  • 0

Problem z League of Legends

Tego tez juz probowalam, - i nic.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 27
  • 0

Problem z League of Legends

Czasem laczy a czasem nie. Czasami problem wystepuje co kilka gier.

Na podstawie pingplottera i tego co ustalilismy z wsparciem gry w wielu wiadomosciach.

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2362
  • 9812
  • 83

Problem z League of Legends

zerknij tutaj do tego tematu ,,Jak naprawić problemy z połączeniem w League of Legends" podsyłam linka https://pogotowie-komputerowe.org.pl/jak-naprawic-problemy-z-polaczeniem-w-league-of 🙂


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5466
  • 22015
  • 179

Problem z League of Legends

@Sayia 

Jeśli problem występuje tylko czasem, to skąd pomysł że chodzi o porty? One albo są otwarte, albo nie. No chyba, że gra potrafi skorzystać z otwierania portów przez UPnP, ale robi to nieudolnie (i nie zawsze się udaje).

IMHO problem jest jednak gdzieś indziej, może wymuszenie konfiguracji IPv4 na ruterze poprawiłoby stabilność?

Skoro chcesz się bawić w otwieranie portów, to i tak musisz się ze stronami konfiguracyjnymi rutera zapoznać, więc może czas zacząć?

Napisz coś więcej o swojej konfiguracji: jakie łącze, jaki ruter, na pewno coś się da podpowiedzieć.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 27
  • 0

Problem z League of Legends

Korzystam wlasnie z konfiguacji ipv4 i to od dosyc dawna