Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange-kiepski do gier online ;/


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 45
  • 13
  • 0

Orange-kiepski do gier online ;/

ktos pisal ze sredni ping jest ok, ale to chyba jest zastanawiajace ze na zachodznich serwerach ping jest w granicach np 110 do 140 a na pierwszym wezle mam czasami 800 co nigdy nie mialem tak wysokiego pingu przez cala droge do zachodnich serwerow tzn ze sygnal lata niewiadomo gdzie zanim wroci i taki Ping wystepuje w |Gdansku gdzie mieszkam nie zagranica , to jest niewiarygodne 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 27
  • 30
  • 2

Orange-kiepski do gier online ;/

też miałem problem ze stabilnością pingu w Fife... wiem, że może się to wydawać dziwne, ale pomogła zmiana internetu na LTE od tmobile mam cały czas stabliny ping 30-40 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 45
  • 13
  • 0

Orange-kiepski do gier online ;/

dzieki za informacje


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 45
  • 13
  • 0

Orange-kiepski do gier online ;/

ja mam taka duza utrate pakietow w czasie gry FIFA ze pilka nie dolatuje do zawodnikow a przypominam ze mam 1 gb swiatlowod . to jest chora organizacja, zawodnicy ruszaja sie jak w smole i kazdy taki mecz jest.Skandal , czemam tylko na wygasniecie umowy


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 73
  • 56
  • 0

Orange-kiepski do gier online ;/

Nie powiedziałeś czy PC czy PS. Jak PS to pewnie masz problemy z NATem.

Stałe publiczne IP jest?

Anonim

Nie dotyczy

Orange-kiepski do gier online ;/

U mnie ani na PS3, ani na PC w FIFE albo w eFootball PES 2020 nie ma lagów. Czasem się zdarzają, ale tu bardziej stawiam na problem z łączem przeciwnika, skoro u mnie wszystko po prostu gra tak jak powinno.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 45
  • 13
  • 0

Orange-kiepski do gier online ;/

PS4 i to nie ma znaczyenia z stalym IP czy NATem, jesli ps4 jest podlaczony kablem do konsoli, robilem IP dla konsoli stale zeby sygnal nie byl rozproszony. To nic nie daje stale IP otwarte porty w ruterze dydykpowane przez EA , wyl nawet caly sprzet z rutera takie jak np tv tel WIFI itp gralem w nocy kolo 3 zeby serwery EA byly nie przeciazone i jest caly czas tak samo. ZAMUL zawodnicy poprostu przestaja biegac , w momecie polaczenia sie przed meczem pokazuje mi 5 zielonych kresek i 20 ms czyli super polaczenie jest. W momecie rozpoczecia meczu doslownie po 4 podaniach jest ok i zachwile po 10 powoli mi zamula z czasem coraz bardziej wolniej biegaja az kolo 60 min meczu nie moge przesuwac zawodnikow a pilka nie dolatuje do zawodnika . GDZIE JEST PROBLEM ? 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 45
  • 13
  • 0

Orange-kiepski do gier online ;/

to tak wyglada jakby program nie odpowiadal na informacje wgrane w programie tzn brak dodatkowych ruchow czasem gdy wciskam guzik to nie reaguje i to jest NEOSTRADA ORANGE SWIATLOWOD 1 GB . To jest skandal


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 27
  • 30
  • 2

Orange-kiepski do gier online ;/

a jak w innych grach online? 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 73
  • 56
  • 0

Orange-kiepski do gier online ;/

ewidentnie widać, że problem na serwerach EA