Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange-kiepski do gier online ;/


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Orange-kiepski do gier online ;/

Ta gra bije rekordy od pierwszego dnia i jest o wiele lepsza od Fortnite 🙂 Jest pod skrzydłami EA, więc nie jest to byle jaka produkcja. Podobne strzelanie do Titanfalla, jest ok.

 

A i co najważniejsze, grałem ze znajomym co ma światło od Orange i nie narzekal na rozgrywkę, jedynie po gierce go czasami z lobby wywalało, co u mnie nie występowało.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Orange-kiepski do gier online ;/

@-brtk-  Co do video: https://youtu.be/uslVhf4XOLQ?t=343, to nie dziwię się że dostawałem ciągle jak byłem już za scianą jak miałem skoki do 200 ms w PUBG Mobile choćby 😉

 

Podobieństwa do Titanfalla zauważyłem. Nie jestem do końca przekonany czy to gra dla mnie, ale jak pogram to zobaczę.

 

Jakbyś mógł podesłać jakieś IP serwerów to sprawdzę jakie trasy są na Orange. Wiesz, różne województwa mają różne trasy. To że u kogoś z Pomorza albo z Zakopanego jest dobrze, nie znaczy że u mnie będzie tak samo 😄


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Orange-kiepski do gier online ;/

Jak będę grał to spróbuję wyciągnąć jakieś IP podczas gry.

 

On jest spod Warszawy, więc routing na warszawski.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Orange-kiepski do gier online ;/

Co do wywalania z lobby, pamiętam że też to czasem miałem w PUBG Mobile. Niekiedy w środku gry mnie wywaliło i musiałem reconnectować. Inni gracze też tak czasem mieli więc tutaj już nie ganię Orange, bo to pewnie od serwera, ale skoki pingów po 200, podczas gdy znajomi mają stabilne 20-50 i nie narzekają na ping, to z pewnością wina Orange.

 

Nawet ten Pan ma elegancki, stabilny ping.. ja o takim mogłem na Orange tylko pomarzyć: https://youtu.be/kRXjQN-pRXA?t=1


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Orange-kiepski do gier online ;/

@-brtk-  Pobieram Apex by zobaczyć jak szybko pójdzie, i wow.. jeden z niewielu momentów gdzie widzę pełną prędkość pobierania nie tylko na speedteście 😄

aa.png


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Orange-kiepski do gier online ;/

U mnie się pobierało 56Mb/s przy necie 307Mb/s, zdziwiłem się 😁


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Orange-kiepski do gier online ;/

U mnie kilka razy skoczyło do 42mb/s 😄

 

Pobieram na HDD więc i tak ładnie idzie, SSD mam zawalony kilkoma dużymi grami + system, a i tak muszę zostawić z 30-40gb wolnego miejsca żeby nie spowalniać odczytu.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Orange-kiepski do gier online ;/

@-brtk-  Sam widzisz że jak jest dobrze to chwalę, a jak źle to ganię... i nie jest to żaden hejt w stronę Orange. Jak nie będzie lagów w Apex i ping będzie stabilny to też Orange dostanie ode mnie plusa.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Orange-kiepski do gier online ;/

Co jak co, ale dla mnie bez sensu jest plusować i minusować dane tytuły, bo ile tytułów tyle opinii w tym wypadku. Sieć powinna działać dobrze wszędzie.

Anonim

Nie dotyczy

Orange-kiepski do gier online ;/

Sieć u nas lipna, chyba nie ma operatora który ma bez bugów, ping też raz lepszy a raz gorszy, wszystko zależy od trasy, dobrze że nie gram, brat gra i się mocno wkurza czasami.