Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie wyświetlają się serwery gry

ROZWIĄZANE

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2072
  • 11686
  • 52

Nie wyświetlają się serwery gry

@szpadyz0rd być może to jest przyczyną 😎

Mam internet od innego operatora i nie sprawdzę 😎

W każdy razie wprowadź to co napisałem i @j131 też 😎


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 15
  • 46
  • 0

Nie wyświetlają się serwery gry

@IreneuszCD Wykonałem wszystkie wasze wskazówki, problem nadal występuje, na ten moment poczekam, aż prace się zakończą.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2072
  • 11686
  • 52

Nie wyświetlają się serwery gry

@szpadyz0rd musisz poczekać i pozostaw poprawną konfigurację, grzebanie w ustawieniach teraz, nic nie da 😃

Pewnie problemy miną 😎


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2396
  • 9920
  • 85

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 15
  • 46
  • 0

Nie wyświetlają się serwery gry

@Pablo5 Niestety ustawienie DNS tak jak w temacie który podesłałeś nie pomogło. Drugi temat no to rozwiązaniem było zmiana adaptera Wi Fi a ja takiego nie posiadam. 

Niestety 20 minęła, czyli godzina w której powinny być zakończone prace i nic się niestety nie zmieniło.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2396
  • 9920
  • 85

Nie wyświetlają się serwery gry

@szpadyz0rdo jakie  serwery gry  chodzi może coś znajdę w internecie i podeśle ci tutaj 🙂


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 15
  • 46
  • 0

Nie wyświetlają się serwery gry

@Pablo5 serwery społeczności valheim


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2396
  • 9920
  • 85

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5499
  • 22148
  • 181

Nie wyświetlają się serwery gry

@szpadyz0rd 

Skoro działa na "internecie z telefonu", a nie działa po kablu z FB6, to można wykluczyć problemy z konfiguracją WiFi na FB6. Jest też mało prawdopodobne, żeby telefon miał większe możliwości w roli rutera niż FB6. Na Twoim miejscu zresetowałbym tego FB6 do ustawień fabrycznych. Skoro nie konfigurujesz serwera, to powinno to działać bez specjalnej gimnastyki. Czy inne rzeczy działają normalnie? Przeglądanie internetu, zoom? Ten "internet z telefonu" to jest też w sieci Orange, czy w innej? Czy czasem nie ma APN na ipv6? Może problem jest gdzieś na styku IPv6-IPv4... Co pokazuje systemowa apka granie-operacje sieciowe? Jak wygląda to dla "internetu z telefonu" a jak dla "internetu z FB6"?


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 15
  • 46
  • 0

Nie wyświetlają się serwery gry

@j131 Inne rzeczy działają normalnie, np w CS GO serwery wyszukuje mi normalnie i do nich dołączam. Strony internetowe otwierają się przynajmniej te, które używam normalnie. Internet z telefonu jest w sieci orange, nie znam dokładnej specyfikacji wiem tylko, że jest to Iphone XS na ustawieniach domyślnych z systemem IOS 16.2 bo nic w nim nie zmieniałem. Co do APN w telefonie podsyłam screen z ekranu telefonu jak to wygląda i co znalazłem. Nie do końca rozumiem o co chodzi z tą apką systemową 😕 Po powrocie do ustawień fabrycznych problem nadal występuje. Znalazłem rozwiązanie, po dopisaniu do loginu /ipv6 zadziałało, tylko teraz pytanie dlaczego tak się dzieje? Ma ktoś może jakiś pomysł tak na przyszłość?

 

IMG_0344.PNG