Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

BAN valorant


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 0
  • 1
  • 0

BAN valorant

Dzień dobry, w poniedziałek po pracy zacząłem sibie grać w Valoranta, gdy po 10min mojej gry dostałem Bana parmamentnego. Wszystko bylo by w porządku gdybym wiedział za co i dlaczego, nie używałem nigdy żadnych scryptow itp. Do ułatwienia sobie gry. Piszę tutaj na forum, ponieważ kolega który mieszka ode mnie około 200m w lini prostej, 3h po tym jak ja dostałem Bana to on również. Chcę dodadac, że obydwoje mamy montowany w tym samym czasie, to samo łączę i tego samego dostawcy. Support Valorant twierdzi, że były jakieś scripty itp. Chcę dodać, że w konto miałem zainwestowane trochę pieniędzy co nie ukrywam jest irytującym faktem dla mnie przez to. Mam więc pytanie wraz z moim kolegą o pomoc w rozwiązaniu mojego problemu. Czy da się jakieś wyciągnąć loginy czy coś, że nie używało się programów złośliwych itp. Może jakieś scripty w łączu internetowym w ten dzień były zmieniane przez wasz dział techniczny. Poniżej wysyłam jeszcze wiadomość od supportu valorant.

 

 

We unfortunately aren't able to refund any of the purchases you made prior to the ban because the in-game currency received in exchange for them has been spent already.
 
If you wish to better understand what's going on with virtual goods purchases in the games released by Riot Games, please review our Terms of Service, specifically section 4 named "Virtual goods, game currency and purchases". Here's a link for it:
I'm sorry for the dissatisfying answer, but we sadly cannot offer a better resolution for this matter in particular. If there's anything else I could clarify for you, please let me know.

Best regards,

 

 

 

_________________

*Temat przeniesiony z działu "O społeczności" - moderator Wojciech.

4 ODPOW. 4

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

BAN valorant

@BunnyhopWitah  Wykupując usługę Neostrady, która nie posiada stałego IP, to musisz mieć świadomość, że adres IP może być użytkowany przez inne osoby. Operator nie ma nic do tego. O ile jesteś pełnoletni, proponuję skorzystać z uprawnień konsumenckich - udać się do lokalnego rzecznika praw konsumentów lub skorzystać z platformy ODR https://ec.europa.eu/consumers/odr/main/index.cfm?event=main.home2.show&lng=PL

Anonim

Nie dotyczy

BAN valorant

@Bunnyhop  skorzystaj z serwera VPN, warto poczytać > blokada IP będzie ominięta 😉 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

BAN valorant

W odpowiedzi co wkliles napisali, że nie mogą ci zwrócić pieniędzy za walutę z gry, bo została już wydana.

Zapytaj się ich, czy dali ci bana za skrypty w grze, czy po prostu ktoś kiedyś na tym IP skryptował i przypisało ci automatycznie bana na konto. Dopisz, że Twój dostawca ma zmienne IP i ktoś takie IP miał przed tobą. Przeważnie za nic bana nie dają. Sam internet nie ma nic do rzeczy, Orange nie ma jak ci włączyć jakiś skryptów, a zmiana u nich konfiguracji sieci nie powodowałaby bana w grze.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 0

BAN valorant

Trzeba się odwołać z uwzględnieniem zmiennego IP