Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kupno światłowodu do gier i streamowania

ROZWIĄZANE

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2733
  • 10025
  • 52

Kupno światłowodu do gier i streamowania

W BF1 to ja jeszcze grałem na 300/30 MB/s i wszystko śmigało ale fakt że nie na sieci Orange 😄 Routing w Orange jaki jest wszyscy wiedzą. Dla emerytów co grają w Farmę nie ma to żadnego znaczenia ale w takim Delta Force 12ms a 60 robi różnicę zakładając że komputer to nie jakieś drewno. 


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 34
  • 96
  • 0

Kupno światłowodu do gier i streamowania

@s1mple Ta faktycznie masz rację. Trafiłem na wątek o tym i faktycznie się nie da agregować na FB:(

Ale w Orange France mają tam Livebox-a, który już posiada normalnie gniazdo 2 Gb/s.
Ciekawe czy Orange zamierza to wprowadzić w polsce kiedyś, bo trochę to wstyd by oferować internet 2 Gb/s nie mając sprzętu do tego.


Nie mniej fakt też poniekąd trochę się nie opłaca brać 2 Gb/s tylko wziąć 8 Gb/s jak ktoś potrzebował by internetu do pobierania.
Choć z kolejnej strony, to poza wrzucaniem filmów na YT, gdzie potrzeba w sumie de facto uploadu, a nie downloadu, to dla kowalskiego internet powyżej 1Gb/s jest póki co chyba zbędny. Pomijając, że tutaj i tak Inea wygrywa, bo ma 10 Gb/s w obie strony jeśli dobrze kojarzę, to wtedy dla osoby wrzucającej filmy na YT taki internet to złoto.

Bo gry ważą co prawda sporo, ale jeszcze nie tyle, by internet 1 Gb/s nie dawał sobie radym, jeśli chodzi o czas pobierania. A swoją drogą pytanie z jaką maksymalną prędkością w rzeczywistości da się obecnie pobierać dane z internetu.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2733
  • 10025
  • 52

Kupno światłowodu do gier i streamowania

@MawetNehero to zależy od łącza jakie posiadasz i skąd ściągasz. Ze Steam potrafi iść prawie pełną parą. Z tym wrzucaniem filmów to też nie przesadzajmy. Ile filmów wrzucasz w ciągu tygodnia? Nawet na łączu pół gigowym zajmuje to od 1 do 3 godzin. To żaden problem.