Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zostałem oszukany przez orange


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

Zostałem oszukany przez orange

Witam.
Zgłosiłem na infolinii dekoder i funbox. Konsultanta umówiła mnie z technikum na wymianę funboxa na najnowszy, a dekoder samodzielnie miałem wymienić w salonie. Straciłem 2 godziny jazdy w korku i stanie w kolejce i pani w salonie mi powiedziała że nie ma najnowszego dekodera a nawet jakby miała to mi nie wymieni bo tylko wymienia to technik. Chociaż było to ustalone z konsultantem. Następnie zadzwonił technik na umówieni wizyty, przy okazji poprosiłem żeby wziął dekoder. Przyjechał wieczorem przyniósł nowy dekoder i router, ale żeby wymienić musiał dostać zgodę przez telefon. Przez około godzinę wydzwaniać na infolinię i puszczał mi muzykę na czekanie po czym zgody nie dostał, chociaż miał na zlecenie wszystko napisane. Także nie mogę normalnie oglądać telewizji o używać internetu. Po tym wszystkim zadzwoniłem kolejny raz na infolinię i konsultant był zdziwiony że mi tego Pani nie chciała wymienić i technik też powinien to zrobić, bo funbox 2.0 źle działa że światłowodem. I o co tu chodzi bo ja już nie wiem.

11 ODPOW. 11

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3217
  • 7474
  • 136

Zostałem oszukany przez orange

Pewnie wymiana po Twoich interwencjach dojdzie do skutku, ale tutaj nikt nie pomoże jedynie kontakt z BOK. Proponuję zgłosić Reklamację z powodu braku dostępu do usług i nie powinno być problemu z jej uznaniem.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36212
  • 1366

Zostałem oszukany przez orange

Orange ma swoje procedury, tablice, matryce. Wymian na życzenie nie ma na dziś. Technik powinien Ci wymienić niedziałający sprzęt na ten sam model (tyle że działający).
Anonim

Nie dotyczy

Zostałem oszukany przez orange

"Zgłosiłem na infolinii wąskiej dekoder i funbox."  Co to jest infolinia wąska? 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

Zostałem oszukany przez orange

To błąd się wdarł podczas pisania(podpowiedzi)
Anonim

Nie dotyczy

Zostałem oszukany przez orange

@maniekmach  no cóż nie przyzwyczajony klient do procedur, ale się przyzwyczai. Też mieliśmy montować zestaw od Orange konkretnie antenę sat. To dali kobiecie niekompletną antenę tylko samą czasze. Jeszcze się na dojazd straciło.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

Zostałem oszukany przez orange

To nie klijent nie przyzwyczajony tylko technik słabo przygotowany. Zlecenie ma wydrukowane w ręku na wymianę to przy mnie musi dzwonić i się jeszcze konsultowaći pytać o zgodę. Co mnie to obchodzi powinien przyjść wymienić i wyjść a a jak ma ochotę dzwonić i słuchać muzyki na czekanie z infolinii to niech sobie puszcza w samochodzie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36212
  • 1366

Zostałem oszukany przez orange

A widziałeś takie zlecenie/protokół wymiany?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

Zostałem oszukany przez orange

tak, miał zlecenie w ręku


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

Zostałem oszukany przez orange

cyt.

"Orange ma swoje procedury, tablice, matryce. Wymian na życzenie nie ma na dziś. Technik powinien Ci wymienić niedziałający sprzęt na ten sam model (tyle że działający)."

 

To konsultant mi zaproponował wymianę na nowsze urządzenia