Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

WHD 80 Czy UHD88?

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 43
  • 21
  • 0

WHD 80 Czy UHD88?

Który dekoder działa stabilniej jest mniej awaryjny? Ktory jest lepszy jakościowo? Na UHD88 jest moim zdaniem gorszy jakościowo dzwiek oraz mniejsza reakcja na dzwiek pilota tzn regulacja dzwieku. ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

WHD 80 Czy UHD88?

@Patryk88  nie odpowiedziałeś jaki masz router... 

Ja osobiście przy Neo do 80Mb mam router Funbox2 i do tego dekoder WHD80 - dzięki temu odbieram TV w opcji kablowej po WiFi, jeżeli masz Funbox1 to nawet jeśli będziesz mieć WHD80 to i tak nie sparujesz ich po WiFi. Dekodera UHD88 nie połączysz z żadnym routerem po WiFi... Co do jakości odbioru telewizji, na używanych przeze mnie urządzeniach czasami mam zakłócenia obrazu, niezwyke rzadko problemy z dźwiękiem. Więc jeśli masz aż taki wybór, to na Twoim miejscu kierowałbym się tym czy router z dekoderem będziesz łączyć kablem czy to nie jest łatwe, więc lepiej mieć zestaw współpracujący po WiFi.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

WHD 80 Czy UHD88?

Są tej samej klasy, choć mają różne zastosowania.

Jaką masz usługę? jaki internet? jaką wersję tv zamawiasz?

jaki masz router do neo?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 43
  • 21
  • 0

WHD 80 Czy UHD88?

mam funpacka do 80/mb idzie mi 40mb mam pakiet optymalny router funbox 2.0


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

WHD 80 Czy UHD88?

@Patryk88  nie odpowiedziałeś jaki masz router... 

Ja osobiście przy Neo do 80Mb mam router Funbox2 i do tego dekoder WHD80 - dzięki temu odbieram TV w opcji kablowej po WiFi, jeżeli masz Funbox1 to nawet jeśli będziesz mieć WHD80 to i tak nie sparujesz ich po WiFi. Dekodera UHD88 nie połączysz z żadnym routerem po WiFi... Co do jakości odbioru telewizji, na używanych przeze mnie urządzeniach czasami mam zakłócenia obrazu, niezwyke rzadko problemy z dźwiękiem. Więc jeśli masz aż taki wybór, to na Twoim miejscu kierowałbym się tym czy router z dekoderem będziesz łączyć kablem czy to nie jest łatwe, więc lepiej mieć zestaw współpracujący po WiFi.


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10889
  • 150

WHD 80 Czy UHD88?

@Patryk88
zachęcam Cię do oznaczenia wpisu │→ Zaakceptuj jako rozwiązanie│, który Twoim zdaniem wydaje się najbardziej przydatny w tym temacie. Dzięki temu innym łatwiej będzie go odnaleźć Bardzo szczęśliwy kot