Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telewizor za 1zl

ROZWIĄZANE

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 6
  • 8
  • 1

Telewizor za 1zl

Witam chciał se zapytać osób które skorzystały z promocji pakietu Love i wybrały telewizor gratis ile czekaliście na niego podpisałem umowę 29 listopada i jeszcze nie dostałem 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 6
  • 8
  • 1

Telewizor za 1zl

Wczoraj złożyłem reklamację dziś dzwonili że została rozpatrzona pozytywnie że nie wiedzą jak to się stało że telewizor nie został wysłany i że zostanie dostarczony w ciągu 14dni no zobaczymy .

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

19 ODPOW. 19

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Telewizor za 1zl

@Didek121544 czyli powtarza się sytuacja z przed roku, gdzie klienci czekali na telewizor nawet kilka tygodni.

Tu podobny temat, ale przesyłka nie docierały do adresata, zagubienie po drodze:

https://nasz.orange.pl/t5/Abonament/Mam-problem-z-reklamacj%C4%85-niedostarczony-sprz%C4%99t-z-nalic...

 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Telewizor za 1zl

@Didek121544usluga juz uruchomiona?  teoretycznie 14 dni od podpisania w praktyce roznie. zadzwon na bok i zapytaj sie co z przesyłka bo juz kurier powinien pukac do Twych drzwi 🙂


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 6
  • 8
  • 1

Telewizor za 1zl

Pisałem dwa razy na czacie jedna pani stwierdziła że 14 dni od podpisania umowy potem pisałem znów to odpisała inna że po 16 dniach ale roboczych 


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 6
  • 8
  • 1

Telewizor za 1zl

Usługa uruchomiona została na drugi dzień ponieważ ja przechodziłem na wyższy pakiet 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Telewizor za 1zl

@Didek121544 masz informacje od Orange, kuriera o numerze przesyłki, listy przewoziwej? Numer umożliwia śledzenie paczki, inaczej nie masz informacji o jakimkolwiek nadaniu przesyłki. 


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 6
  • 8
  • 1

Telewizor za 1zl

Nic żadnego SMS żadnego e-mail ani od Orange ani od kuriera .


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Telewizor za 1zl

@Didek121544 licząc czas od podpisania umowy i 16 dni roboczych, przesyłka dziś, jutro powinna być u Ciebie. Skontaktuj się z Orange i poproś o numer przesyłki i jakinm kurier ma dostarczyć. Będziesz mógł śledzić paczkę i kontaktować się z kurierem, żeby odebrać przesyłkę.

 

Sprawdź przy odbiorze, czy nie uszkodzona.

Anonim

Nie dotyczy

Telewizor za 1zl

Coś Orange akcja z tymi telewizorami średnio wyszła. W zeszłym roku znajomy prawie 2 miesiące bujał się z tematem. 

 

@Didek121544 mam nadzieję, że w twoim przypadku pójdzie to sprawnie. 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 40
  • 0

Telewizor za 1zl

Hej, ja przedłużyłem umowę 5 listopada i pomimo kilku zgłoszeń oraz reklamacji ( 3 grudnia pozytywnie rozpatrzona) wciąż nie otrzymałem tv. Może to jest promocja " wielkanocna"?  Na  infolinii otrzymałem info, że nie mają żadnych zgłoszeń od klientów którzy nie otrzymali tv przez tak długi okres czasu. Macie jakiś pomysł jak ich zmotywować?