Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telewizor za 1zl

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Telewizor za 1zl

Ponowny kontakt na infolinię, czat. Jak nie mają zgłoszeń od klientów, to zgłaszać reklamację i poprosić o przesłanie numeru reklamacji. Przy następnym zgłoszeniu podać numer reklamacji.

To już chyba standard, że przy promocji tv są takie utrudnienia w otrzymaniu przesyłki przed świętami, identycznie jak w tamtym roku.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 6
  • 8
  • 1

Telewizor za 1zl

Wczoraj do nich dzwoniłem złożyłem reklamację teraz mam czekać 7 dni na rozpatrzenie . Ale jak czytam poniżej po widzę że tak szybko nie dostane tego telewizora .


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Telewizor za 1zl

@Didek121544 w tamtym roku oczekiwania na przesyłkę były długie, ale zainteresowani w końcu doczekali się telewizora.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 85
  • 289
  • 0

Telewizor za 1zl

Umowę przedłużyłem online 26 listopada, 29 podpisana u kuriera, brak wieści o telewizorze. Jeśli ten TCL jest poza DVB-T2 identyczny jak Thomson z promocji sprzed 2 lat, to bardzo mocny zawodnik - daje radę po 16 godzin pracy dziennie


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12786
  • 52616
  • 601

Telewizor za 1zl

@kovalskybobi  kwestie logistyczne i zaopatrzeniowe przed Świętami. Zawsze tak jest... Jeśli promocja cieszy się wzięciem, to i opóźnienia będą


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 40
  • 0

Telewizor za 1zl

Tak, 5 listopada to rzeczywiście już taki okres z problemami logistycznymi związanymi z okresem świątecznym 😀. Pytanie które święta mamy na myśli....


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 594
  • 5

Telewizor za 1zl

Czytam ten wątek i śmieję się w duchu...co tam za cuda się wyprawia w tym Orange z telewizorami....? 🙂

Mój zięć rok temu też "wziął" telewizor od Orange, który dotarł po wielkich pertubacjach po 2 miesiącach, ale... pierwszy, który niby wysłano zaginął, drugi szedł miesiąc, a gdy w końcu dostał, musiał odesłać, bo był uszkodzony... w końcu trzeci dotarł po 2 miesiącach walki, pisania/mailowania, czatowania, wydzwaniania..

 

Cuda, cuda, cuda w Orange z telewizorami..


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Telewizor za 1zl


@Slawek48napisał(-a)

Tak, 5 listopada to rzeczywiście już taki okres z problemami logistycznymi związanymi z okresem świątecznym 😀. Pytanie które święta mamy na myśli....


Helloween, Wszystkich Świętych, Zaduszki 😁😉


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 6
  • 8
  • 1

Telewizor za 1zl

Wczoraj złożyłem reklamację dziś dzwonili że została rozpatrzona pozytywnie że nie wiedzą jak to się stało że telewizor nie został wysłany i że zostanie dostarczony w ciągu 14dni no zobaczymy .


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 40
  • 0

Telewizor za 1zl

Oby wysłali. Ja pierwszą reklamację złożyłem 30.11 i została uznana pozytywnie 3.12. W sumie to bez znaczenia , gdyż do tej pory nie otrzymałem tv. Złożyłem kolejną reklamację 21.12 więc zobaczę co z tego wyniknie. Umowa przedłużona z ofertą świąteczną 5.11. W Orange obsługa klienta na poziomie głębokiej komuny. Właściwe pojęcie jakości obsługi klienta to w tej firmie totalna  abstrakcja. Całe szczęście , że w mojej lokalizacji mam oprócz Orange 2 dostawców światłowodu. Nie mam zamiaru więc kolejny raz przedłużać umowy w Orange. Za dużo komplikacji takich jak : wielokrotne dopominanie się o włączenie multinagrywarki, problem z otrzymaniem kodu do HBO GO ( ponad miesiąc), no i oczywiście pseudopromocja z TV. Całe szczęście , że chociaż faktury są rozliczane prawidłowo 😀