Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Samsung ICU 100 - wyświetlanie menu

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 98
  • 330
  • 0

Samsung ICU 100 - wyświetlanie menu

Mam od kilku dni Orange TV ze światłowodem. Działa to świetnie. Dekoder ICU 100 zjada UPC Horizon na śniadanie. Z chlebkiem i musztardą. 😉

Mam pytanie dotyczące drobiazgu niewielkiego, acz denerwującego. Po włączeniu dekodera, pojawia się ekran startowy / menu. Problem w tym, że nie znika on samoczynnie. trzeba użyć przycisku "wyjdź".

To chyba nie jest normalne? Gdzie znaleźć te ustawienia?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Samsung ICU 100 - wyświetlanie menu

@mrosi73  niestety ale to normalne działanie dekodera.

________________
* Wpis edytowany na prośbę autora – moderator Kinga

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

22 ODPOW. 22

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Samsung ICU 100 - wyświetlanie menu

@mrosi73  niestety ale to normalne działanie dekodera.

________________
* Wpis edytowany na prośbę autora – moderator Kinga

Anonim

Nie dotyczy

Samsung ICU 100 - wyświetlanie menu

@mrosi73  musisz się do tego menu startowego przyzwyczaić, jak reszta ok, to przyjemnego oglądania 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Samsung ICU 100 - wyświetlanie menu

@mrosi73 niestety menu startowego nie da się pominąć. Zawsze się pojawia przy włączeniu dekodera.

Jest pewne rozwiązanie, acz kolejek nie ekologiczne, bo trzeba zostawiać dekoder włączony, wtedy pk włączeniubtelewizira, nadal masz wyświetlany ostatnio oglądane kanał.

Trzeba tylko pamiętać, aby wyłączyć czas bezczynności dekodera.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Samsung ICU 100 - wyświetlanie menu

@ketrasaArtur  czy aby na pewno pisałeś do mnie, a nie do kolegi @mrosi73  ? 😉

Anonim

Nie dotyczy

Samsung ICU 100 - wyświetlanie menu

@ketrasaArtur  ekologiczne to nie jest, ale znam takich, co TV i cała reszta sprzętu, działa cały czas, nawet jak użytkownik z psem na spacer idzie na godzinę, czy obiad je w innym pokoju, ba światło w całym domu świecą a jedna osoba mieszka, ale kto bogatemu zabroni 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Samsung ICU 100 - wyświetlanie menu

@slav72 dzięki za podpowiedź, już poprawiłem.

 

@Anonim żeby mnie menu nie wykazało, to tak dekoder sam zostawiłem, dlatego taka propozycja. Jest jeszcze jedna, ale podejżewam, że @mrosi73 nie oto chodzi. Po prostu w pewnym momencie tak mnie te dekodery od Orange widziały, że s końcu zrezygnowałem z umowy. Dziwne menj na starcie  to jeden z powodów mojej decyzji.

Anonim

Nie dotyczy

Samsung ICU 100 - wyświetlanie menu

@ketrasaArtur  do brandu operatora trzeba się przyzwyczaić, lub nie korzystać z takiego sprzętu, bo gro operatorów ma jakieś udziwnienia w swoim sprzęcie vs ten bez brandu.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Samsung ICU 100 - wyświetlanie menu

Tylkk w przypadku TV Orange innego sprzętu nie można użyć. Kiedyś jeszcze przed 2012 można było w dekodery satelitarne zastąpić tymi z wolnego rynku. Później zostały karty decydujące zmienione i skończyła się wygoda. Dlatego pozostało mi rozwiązanie umowy.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Samsung ICU 100 - wyświetlanie menu

Ciekawe porady "serwujecie"... 

Co do istoty tematu, tak jak w tych poważniejszych odpowiedziach, menu wyłączyć się nie da... więc faktycznie zostaje albo użyć przycisku "wyjście", albo zmiana kanału...