Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Radio internetowe Technaxx TX-153


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

Radio internetowe Technaxx TX-153

Swego czasu poszukiwałem rozwiązania, które zapewniło by mi słuchanie radia internetowego nie ze smartfona. Ponieważ nic sensownego nie mogłem namierzyć, postanowiłem słuchać radia ze smatrfona z podłączonym głośnikiem bluetooth. Fajnie, że pojawiła się alternatywa, dostępna również w sklepie Orange. Niestety obecnie nie zdecyduje się na takie rozwiązanie, ze względu an drugie życie smartfona. Jak już wymieniam na smartfona na nowy, to stary pełni funkcję radia internetowego.

 

Nie mniej warty uwagi jest test radia internetowego na blogu:

https://biuroprasowe.orange.pl/blog/radio-internetowe-technaxx-tx-153-test/

4 ODPOW. 4

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Radio internetowe Technaxx TX-153

@ketrasaArtur 

 

Masz odpowiedź 🙂 :

 

Radio internetowe Technaxx TX-153 to dobre rozwiązanie, jeśli szukamy prostego odbiornika do domu, biura, warsztatu, czy ogrodu. Wystarczy zasięg sieci Wi-Fi i gniazdko elektryczne. Dotąd słuchałem całymi dniami radia ze smartfona podłączonego do głośnika bezprzewodowego, co przyczyniało się do znacznie częstszego ładowania obu urządzeń. Technaxx TX-153 rozwiązał ten problem i wyręczył dotychczasowy zestaw.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Radio internetowe Technaxx TX-153

Dzięki za info... też często korzystam ze słuchania radia za pośrednictwem zestawu smartfon słuchawki bluetooth, albo taki głośnik... 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

Radio internetowe Technaxx TX-153

Może sam kiedyś się zdecyduję, ale obecnie wolę dotłuc drugie życie smartfonmów, niż inwestować kaskę w nowy sprzęt. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366