Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Smart box TV Dedykowany czy własny ?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Smart box TV Dedykowany czy własny ?

Jeśli mam właśny Smart box TV czy można zastosować aplikacje Orange do tego TV czy musi być dedykowany Smart box TV ?

5 ODPOW. 5

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Smart box TV Dedykowany czy własny ?

@Citi2017  a jest już aplikacja?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Smart box TV Dedykowany czy własny ?

@slav72  Właśnie o to pytam😉


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Smart box TV Dedykowany czy własny ?

@Citi2017  apki raczej nie ma, a jeżeli by była to musiałaby być "uwolniona" na otwarty rynek, także nie ma możliwości skorzystania z własnego androidboxa, czy smart tv (może w dalekiej przyszłości, zobaczymy jak dożyjemy 😉).


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5481
  • 22052
  • 181

Smart box TV Dedykowany czy własny ?

@Citi2017niestety Orange nie świadczy usług IPTV na sprzęcie własnym klienta. To się nie zmieniło. Zmieniło się tylko to, że jeszcze jeden dekoder, oparty na Android TV 10 dołożyli do oferty (ale tylko w pakiecie z "normalnym" dekoderem ICU100 lub IWU200). A, jeszcze i to, że apka Orange GO TV nie jest już dodatkowo płatna. Tylko że tej apki teoretycznie nie da się zainstalować na smart TV. W praktyce jednak może się to udać - były raportowane takie przypadki choć osobiście tego nie widziałem.

Więc, reasumując, jeśli chcesz oglądać TV od Orange na własnym smart TV, bez dekodera, to musisz oprócz podpisania umowy najpierw wypożyczyć dekoder (mam obawę że trzebaby go też uruchomić), następnie aktywować usługę dodatkową Orange GO TV, potem nagimnastykować się żeby zainstalować apkę od GO TV na niewspieranym smart TV i możesz oglądać, tyle że kosztem swojego pasma internetowego. IMHO całkowicie bez sensu.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12928
  • 53121
  • 616

Smart box TV Dedykowany czy własny ?

@Citi2017 ten dekoder będzie działał na tych samych zasadach dla klienta jak dekodery do tej pory. Tyle, że technologia inna..